Connect with us

В Україні

Очільника львівської юстиції звільнено за зловживання посадою

Опубліковано

 Дисциплінарна комісія в рамках проведеного службового розслідування виявила факти перевищення повноважень начальником Головного територіального управління юстиції у Львівській області й рекомендувала звільнити Ярослава Жукровського із займаної посади.

У ході службового розслідування дисциплінарна комісія розглянула накази, підписані начальником ГТУЮ у Львівській області, в яких виявлено ознаки порушення чинного  законодавства. Зокрема, одним із них встановлювався обов’язок для співробітників під час проведення камеральних перевірок та розгляду скарг погоджувати користування реєстрами особисто з керівником обласної юстиції, іншим встановлено пряме підпорядкування окремих державних службовців управління державної реєстрації безпосередньо начальнику теруправління.

Дисциплінарна комісія наголосила: при виданні відповідних наказів начальником ГТУЮ у Львівській області порушено вимоги Конституції України та низки законів. Прийняті
рішення перебувають за межами його повноважень і можуть бути кваліфіковані як перевищення службових повноважень.

Тому дисциплінарною комісією відповідно до Закону «Про державну службу» рекомендовано застосувати до начальника Головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослава Жукровського дисциплінарне стягнення у вигляді звільнення з посади.

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.