Connect with us

В Україні

Про перевірку банком кредитної історії особи сповіщатиме «Дія»

Віце-прем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров розповів про нові послуги та сервіси в кількох важливих для населення напрямах, які команда Мінцифри презентує на Diia Summit, що відбудеться восени.

Незабаром для всіх користувачів «Дії» будуть запущені сповіщення про перевірку банком кредитної історії людини.

Читайте також: Послуги для територіальних громад від Мінцифри

«Ця послуга вкрай необхідна для того, щоб виявляти випадки шахрайства. Якщо хтось спробує взяти на вас кредит, то вам прийде сповіщення, що банк перевіряє вашу кредитну історію. Якщо кредит не берете саме ви, то можна буде сповістити про це банк. Це про безпеку, зручність та комунікацію в кілька кліків», – зауважив М. Федоров.

За його словами, однією з пріоритетних цілей для Мінцифри сьогодні є створення Єдиного реєстру всіх соціальних виплат. Так, сьогодні через плутанину в реєстрах допомогу по безробіттю може отримувати 30-річний хлопець, який не працює офіційно, але водночас постійно подорожує і має два джипи. База даних отримувачів субсидій не бачить базу даних авто чи нерухомості. Держава так втрачає мільярди гривень, а завдяки створенню Єдиного реєстру можна унеможливити подібні ситуації і збільшувати пенсії та допомогу тим, хто дійсно цього потребує.

Читайте також: «Путівники» по державних пенсійних послугах підготувало Мінцифри

Окрім того, команда Мінцифри працює над реалізацією у «Дії» функціоналу призначення та перерахунку пенсії, допомоги одиноким матерям та отримання субсидії на оплату комунальних послуг.

Читати далі

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2022
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.