Connect with us

В Україні

Приватні освітні заклади зможуть готувати бакалаврів за кошти держбюджету

Дата публікації:

Відповідно до листа МОН «Щодо розміщення державного замовлення у ЗВО приватної форми власності у 2021 році» на виконання абз. 3 п. 8 Прикінцевих положень Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» вперше приватні заклади вищої освіти зможуть здійснювати підготовку молодших бакалаврів та бакалаврів за державним замовленням. Таким закладам буде відкрито доступ до модуля «Державне замовлення» Єдиної державної бази з питань освіти, якщо вони подадуть заяву в МОН до 24 травня 2021 р.

Зазначається, що у випадку відкриття доступу до ЄДЕБО та отримання місць державного замовлення заклад освіти повинен буде дотримуватись законодавства про індикативну собівартість на всіх рівнях, спеціальностях та формах здобуття вищої освіти.

В Україні

25 травня – День Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України

Опубліковано

on

Набрав чинності Указ Президента України «Про День Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України» від 29 квітня 2021 р. № 181/2021, яким установлено в Україні професійне свято – День Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, яке відзначатимуть щорічно 25 травня.

Читати далі

В Україні

Вартість життєвого циклу – новий критерій у системі Prozorro

Опубліковано

on

Відтепер під час здійснення закупівель у системі Prozorro замовники зможуть застосовувати новий критерій – вартість життєвого циклу, що дозволить врахувати майбутні витрати, пов’язані з подальшим використанням предмету закупівлі, та визначити найбільш економічно вигідну пропозицію в довгостроковій перспективі.

«Застосування нового інструменту буде вигідним як для українських виробників, так і для нашої держави і її громадян. Зокрема, національні виробники зможуть конкурувати з дешевими іноземними аналогами і вигравати великі тендери від держави. А держава, в свою чергу, матиме якісніші товари та послуги. Тобто застосування вартості життєвого циклу – це поштовх як для розвитку національного виробництва, так і для якісного забезпечення державних потреб і потреб українців», – прокоментував Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Читати далі

В Україні

Долати труднощі роботи з реєстрами нотаріусам допоможе Telegram-бот ДП «НАІС»

Опубліковано

on

Нотаріальна палата України інформує, що у месенджері Telegram працює бот @dpnais_bot, створений ДП «НАІС» з метою надання інформації та допомоги щодо Єдиних та Державних реєстрів Мін’юсту.

Через Telegram бот нотаріуси можуть звертатися за допомогою до фахівців ДП «НАІС», щоб розібратися з труднощами, які виникають під час роботи з реєстрами. Також бот містить відповіді на найпопулярніші питання, зокрема отримання інформації з реєстрів, отримання КЕП тощо.

Окрім того, уможливлює зв’язок з оператором кол-центру ДП «НАІС» (час роботи операторів 09:00 – 18:00).

Читати далі


Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Facebook

TWITTER

Календар юриста

В тренді

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2021
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Telegram