Connect with us

В Україні

Слідство отримало фотокопію листа Януковича Путіну

Опубліковано

Українські слідчі отримали від секретаріату ООН фотокопію листа екс-президента Віктора Януковича на адресу президента Росії Володимира Путіна від 1 березня 2014 року з проханням використовувати збройні сили РФ на території України.

Про це заявив прокурор головної військової прокуратури України Руслан Кравченко виданню Інтерфакс-Україна. «Слідчі під час службового відрядження у Нью-Йорк через представництво України в ООН шляхом запиту отримали від секретаріату ООН супровідним листом із гербовою печаткою фотокопії звернення Чуркіна (тодішній постійний представник РФ в ООН Віталій Чуркін, — Ред.) про визнання офіційним документом листа Януковича президенту РФ, а також фотокопію самого листа Януковича Путіну. І цей документ долучений до матеріалів кримінального провадження», — сказав він журналістам після завершення засідання Оболонського районного суду Києва в середу.

Кравченко також зазначив, що загалом сторона обвинувачення отримала чотири листи від МЗС України про отримані дані фотокопій документів, які колишній постпред РФ в ООН Віктор Чуркін представив 3 березня 2014 року, та які були визнані офіційними документами ООН.

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.