Connect with us

В Україні

Судові новації

Із 1 жовтня суди повністю переходять на онлайн-оформлення вихідної поштової кореспонденції, що, в свою чергу, передбачає автоматичне формування всіх згрупованих реєстрів поштових відправлень.

Читайте також: Запрацювала е-система обліку скарг у сфері держреєстрації

У зв’язку з цим, ДСАУ звертає увагу на таке. Адміністратором ЄСІТС реалізовано функціонал взаємодії між автоматизованою системою документообігу суду та програмним забезпеченням АТ «Укрпошта». Відтак оформлення реєстрів поштових відправлень автоматично згенеровується спеціальною програмою Укрпошти, обов’язковими умовами якої є наявність «ЄДРПОУ» (для юридичних осіб) та «РНОКПП» (для фізичних осіб) за його наявності або номера і серії паспорта для фізичних осіб – громадян України та «найменування» учасників справи.

Таким чином, при формуванні відправлення обов’язково мають бути заповнені поля в картці на особу «ЄДРПОУ/ІПН» та «Найменування». Як вказується, недотримання вказаних вимог є підставою для винесення судом ухвали про залишення поданих документів без руху, бо в такому випадку в суду не буде можливості для належного повідомлення учасників судового процесу.

Читайте також: Новий сервіс в Електронному суді

Джерело: Юридичний вісник України

Читати далі

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2023
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.