Connect with us

В Україні

Тест на цифрову грамотність тепер і для держслужбовців

Опубліковано

Міністерство цифрової трансформації України запустило на порталі «Дія.Цифрова освіта» національний тест на цифрову грамотність для державних службовців.

«Швидке розповсюдження цифрових технологій робить важливим розвиток цифрових навичок державних службовців. Тож завдяки цифрограму вони можуть з’ясувати рівень власної цифрової грамотності, свої «сильні» та «слабкі» сторони. Для чого це потрібно? Щоб розуміти, які базові знання вже є, а над чим варто попрацювати та поглибити. Важливо і те, що отримані результати можна буде використовувати як основу для професійного навчання державних службовців. З іншого боку відзначу, що цифрограм важливий і для нашого Агентства, оскільки ми займаємося формуванням державного замовлення на професійне навчання держслужбовців за різними програмами професійного спрямування. Саме наявність такого інструменту допоможе спрогнозувати запит і потребу в професійному навчанні в напрямку цифрової освіти і вчасно це забезпечити. Але найголовніше, що цифрограм, безумовно, буде сприяти розвитку професійних кадрів на державній службі і потенційних кандидатів також», – прокоментувала Голова Національного агентства України з питань державної служби Наталія Алюшина.

Цифрограм для держслужбовців заснований на рамці цифрових компетентностей для громадян України та оцінює 30 цифрових компетентностей.

Нагадаємо, що вчителі також можуть оцінити та підвищити власний рівень цифрової грамотності.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.