Connect with us

В Україні

У Києві 108 хворих на коронавірус педагогів

Через випадки захворювання серед вчителів на карантин закриті 4 столичні школи. По одній в Оболонському, Дарницькому, Голосіївському та Солом’янському районах.

«У 90 школах на дистанційне навчання перевели загалом 188 класів, де є хворі учні. Усього хворих на коронавірус школярів у столиці – 207. Та 108 педагогів», – повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Також через виявлені випадки вірусу тимчасово закриті 4 групи в садочках у Дарницькому та Подільському районах.

Загалом працює 561 комунальний дитсадок із 568-ми. В інших закладах тривають планові ремонти. Три садочки, що були на карантині, відновили свою роботу. Наповненість дітей у садках сьогодні складає майже 51 %.

У навчальних закладах столиці, де виявляють хворих учнів та педагогів, впроваджують дистанційне навчання – або в окремих класах, або ж у школах загалом.

В Україні

Зарплати викладачів професійної та фахової передвищої освіти зростуть у 2021 р.

Як повідомляє прес-служба МОН, зарплати педагогічних працівників у закладах професійної та фахової передвищої освіти будуть поступово збільшені у 2021 р.

У закладах професійної та фахової передвищої освіти викладачі вищої категорії в січні 2020 р. мали однаковий посадовий оклад у розмірі 5 тис. 087 грн, у вересні цього року – 5 тис. 385 грн. У 2021 р. зарплата збільшиться до 6 тис. 461 грн, у липні – 7 тис. 001 грн.

Посадовий оклад керівника закладу професійної, фахової передвищої освіти (17 тарифний розряд) в січні поточного року становив 6 тис. 306 грн, у вересні цього року – 6 тис. 675 грн. Передбачається, що з січня 2021 р. збільшиться до 8 тис. 010 грн, з липня 2021 року – до 8 тис. 679 грн.

Збільшення посадових окладів (за ЄТС) розраховано відповідно до проекту Закону «Про Державний бюджет України на 2021 рік». З урахуванням надбавок за вислугу років (близько 20%, для молодих викладачів – 10%), за престижність праці (5-30%) та інших доплат можна визначити розмір фактичної заробітної плати.

Раніше повідомлялося, що в новому році зростуть зарплати вчителів у закладах загальної середньої освіти.

Читати далі

В Україні

Визначено головні пріоритети розвитку лісового господарства до 2035 р.

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України  підготувало проект Державної стратегії управління лісами України до 2035 р., в якому переглянуто підходи до ведення лісового господарства, які в умовах зміни клімату потребують невідкладних змін.

Серед основних цілей стратегії:

– ефективне управління лісами;

– збереження біорізноманіття;

– адаптоване до кліматичних змін лісове господарство;

– популяризація професії лісівника;

– забезпечення фінансової стабільності лісової галузі;

– формування сприятливих умов для активізації розвитку деревообробної та суміжних галузей економіки України.

Читати далі

В Україні

Наступного року фінансування спорту зросте майже втричі

Як повідомив заступник Міністра фінансів, у Держбюджеті-2021 збільшено фінансування українського спорту, яке зросте у 2,7 рази проти показників поточного року і сягне 7,4 млрд грн.

За його словами, 2021-й рік – олімпійський. Тож за рахунок цих видатків буде профінансовано підготовку й участь українських спортсменів у літніх Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських іграх, а також – підготовку до зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2022-го.

Також передбачено 2,67 млрд гривень на підготовку та участь національних команд у понад тисячі інших міжнародних змаганнях, організацію в Україні близько 800 державних та 40 міжнародних спортивних заходів. Із цього обсягу 717,7 млн буде спрямовано на розвиток спорту серед осіб з інвалідністю.

«Поточного року підвищили більше, аніж на 30% норми на харчування спортсменів та удвічі – на медичне забезпечення. У 2021-му за цими нормами будемо фінансувати утримання та тренувальний процес більше 2 тисяч штатних спортсменів та більше 160 тренерів. Витрати на розвиток спортивної інфраструктури наступного року пропонуємо збільшити до 1,3 млрд грн (на 36% проти 2020-го). Ці кошти, зокрема, буде витрачено на модернізацію і матеріально-технічне забезпечення семи баз олімпійської та паралімпійської підготовки (818,8 млн грн)», ‒ повідомив заступник Міністра фінансів Роман Єрмоличев.

Читати далі

В тренді

Telegram