Connect with us

В Україні

У НАЗК цікавляться Шуфричем

Опубліковано

⚡ AI SUMMARY
НАЗК встановило, що народний депутат Н. Шуфрич у декларації за 2015 рік не задекларував майно на суму 14,3 млн грн, приховавши вартість земельних ділянок, житлових будинків та квартир. Висновок щодо порушення направлено до НАБУ. Раніше НАЗК виявило недостовірні відомості в його деклараціях за 2016 та 2017 роки.

У Національному агентстві з питань запобігання корупції заявили, що депутат від «Опозиційного блоку» Н. Шуфрич у декларації за 2015 р. приховав вартість майна на 14 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК. Зазначається, що Шуфрич у декларації за 2015 рік не зазначив вартість низки своїх об’єктів нерухомості – двох земельних ділянок, двох житлових будинків та п’яти квартир. Відомості про ще одну ділянку народного депутата відсутні в декларації взагалі. «Загальна сума встановлених недостовірних відомостей у декларації народного депутата за 2015 рік становить майже 14,3 млн грн», — сказано в повідомленні.

Як вказується, висновок щодо декларації Шуфрича направлено до НАБУ. Крім того, у відомстві додали, що на попередніх засіданнях НАЗК встановило, що Шуфрич вказав недостовірні відомості у деклараціях за 2016 і 2017 роки на 14 і 13 мільйонів гривень відповідно.

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2025
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.