Connect with us

В Україні

Українських чиновників будуть оцінювати за КРІ

Опубліковано

Уряд на засіданні в середу прийняв постанову, якою визначається порядок і процедура встановлення показників ефективності державних службовців, зокрема вищої категорії А.

Про це повідомив міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко у Фейсбуці. «Практика встановлення держслужбовцям КРІ [Key Performance Indicators, ключові показники ефективності], які формуються зважаючи на стратегічні цілі уряду, давно відпрацьована в країнах ЄС, у США, Канаді тощо. В Україні ж результатом діяльності в системі державного управління вважався керуючий вплив, тобто оцінювалися процеси, кількість виконаних планових або позапланових завдань. Тепер ми впроваджуємо принцип, згідно з яким в основу оцінки покладено кінцевий результат — не кількість проведених нарад, а те, що вони змінили «за вікном», — зазначив міністр.

За його словами, українська система щорічної оцінки чиновників схожа на систему управління результативністю в уряді Канади, що займає одну з перших позицій у світі за ефективністю держслужби. Система ключових показників буде побудована за принципом «від загального до конкретного», яка дозволяє транслювати стратегічні цілі і завдання уряду в персональні завдання на рік для кожного державного службовця. «Наприкінці цього року відбудеться перше, пілотне оцінювання. Особливої уваги варті показники ефективності для вищого корпусу державної служби – службовців категорії А. Завдяки цьому суспільство зможе відстежити результативність їх роботи протягом року й розуміти, хто як працює і які завдання виконує», — додав О. Саєнко.

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.