Українці назвали ТОП-3 досягнень країни в 2021 році - LexInform: Правові та юридичні новини, юридична практика, коментарі
Connect with us

В Україні

Українці назвали ТОП-3 досягнень країни в 2021 році

Дата публікації:

Українці вважають ТОП-3 досягнень країни в 2021 році: перемогу боксера Олександра Усика (35%), успіх українських паралімпійців у Токіо (32%) та програму «Велике будівництво» (31%).

Читайте також: Усі держадміністрації мають інвентаризувати об’єкти незавершеного житлового будівництва

Як передає Укрінформ, про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» 16—18 грудня. За даними соціологів, також близько 20% респондентів назвали головними перемогами розширення списку послуг у додатку «Дія», масову вакцинацію та вихід збірної по футболу до чвертьфіналу Євро-2020. Ще по 15% обрали основними перемогами виступ українських спортсменів на літніх Олімпійських іграх та реалізацію норми обслуговування українською мовою; 13—14% вважають основним досягненням ухвалення закону щодо олігархів та санкції проти Віктора Медведчука; ще 7—9% обрали досягненням старт ринку земель і договір про відкрите небо з ЄС; 4—5% — «Кримську платформу й успіх «Go A» на Євробаченні. Й лише 2% сказали, що жодних досягнень в цьому році не було.

Додамо також, що згідно з результатами опитування, дороги та цифрові технології — сфери, де українці побачили найбільше покращення протягом останнього року. Понад 60% опитаних відзначили покращення протягом останнього року стану доріг. Позитивні зрушення у цифрових технологіях в державній сфері (додаток «Дія») відзначили майже половина опитаних (28% не змогли оцінити).

Читайте також: Систематизовано норми будівництва освітніх та спортивних закладів

Щодо міжнародного іміджу України покращення побачили 20% (28% — відсутність змін, 40% — погіршення), у безпеці на дорогах — 19% (34% — відсутність змін, 41% — погіршення), якості медичного обслуговування — 17% (31% — відсутність змін, 45% — погіршення), якості освіти — 12% (28% — відсутність змін, 40% — погіршення).

Джерело: Юридичний вісник України

В Україні

Як розробити програму фахової передвищої освіти?

Опубліковано

on

От

Державна служба якості освіти України опублікувала Методичні рекомендації «Розроблення освітньо-професійної програми та навчального плану підготовки здобувачів фахової передвищої освіти».

Так, заклад фахової передвищої освіти розробляє освітньо‐професійні програми в межах ліцензованої спеціальності на основі стандартів і затверджує їх відповідно до власного положення про організацію освітнього процесу.

Читайте також: Навчальний рік у школах розпочнеться 1 вересня, в університетах – 15 серпня

Освітньо‐професійна програма повинна містити:

1) вимоги до осіб, які можуть розпочати навчання за програмою;

2) зміст підготовки здобувачів фахової передвищої освіти, сформульований у термінах результатів навчання;

3) обсяг кредитів ЄКТС, необхідний для здобуття ступеня фахової передвищої освіти;

4) перелік освітніх компонентів і логічну послідовність їх виконання;

5) вимоги професійних стандартів (за наявності);

6) форми атестації здобувачів фахової передвищої освіти;

Найважливіші юридичні новини. Підписуйтесь на LexInform в Telegram

7) вимоги до системи внутрішнього забезпечення якості фахової передвищої освіти;

8) перелік компетентностей випускника.

Цілі, сформульовані в освітньо‐професійній програмі, мають відповідати місії, стратегії закладу освіти, потребам заінтересованих сторін і тенденціям розвитку ринку праці.

Читати далі

В Україні

«Межигір’я» перетворять на державний парк-пам’ятку

Опубліковано

on

Кабінет Міністрів своїм розпорядженням погодив клопотання Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів про створення парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення на території Урядової резиденції «Межигір’я».

Читайте також: Знищене довкілля

«Міндовкілля, за ініціативи Прем’єр-міністра, розпочинає офіційний процес перетворення Урядової резиденції «Межигір’я» у державний парк-пам’ятку. Сподіваюся, що вже найближчим часом улюблене місце українських та іноземних туристів на Київщині стане природоохоронною територією, приміром, як «Феофанія», «Маріїнський парк» чи «Голосіївський ліс», – зауважив Міністр захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Стрілець.

Щоб «Межигір’я» офіційно набуло статусу парку-пам’ятки державного значення, Міндовкілля має завершити всі юридичні процедури та підготувати відповідний проект Указу Президента.

Читати далі

В Україні

1 млрд євро на першочергові видатки під час воєнного стану від Німеччини

Опубліковано

on

От

Міністр фінансів України Сергій Марченко та Федеральний Міністр фінансів Німеччини Крістіан Лінднер підписали Угоду між Урядами України та Німеччини про надання Україні 1 млрд євро грантового фінансування.

Читайте також: Україна отримала статус кандидата в члени ЄС

«Кошти будуть спрямовані до держбюджету України для фінансування першочергових соціальних та гуманітарних видатків під час воєнного стану», – зауважив С. Марченко.

Читати далі

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

В тренді

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2022
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.