Українці за вступ до ЄС і НАТО - LexInform: Правові та юридичні новини, юридична практика, коментарі
Connect with us

В Україні

Українці за вступ до ЄС і НАТО

Дата публікації:

Переважна більшість українців у разі проведення референдуму підтримала б і вступ України до ЄС, і до НАТО.

Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології, проведеного 13—16 грудня. Як вказують соціологи, «серед тих, хто взяв би участь у референдумі, 75,7% підтримали б вступ до ЄС», також 67,8% підтримали б вступ до НАТО. Як відзначається, серед жителів заходу і центру переважна більшість підтримують і вступ до ЄС, і вступ до НАТО. На півдні і сході підтримка євроатлантичної інтеграції дещо нижча. Водночас у випадку вступу до ЄС більшість на референдумі підтримали б таке рішення, а у випадку вступу до НАТО голоси «за» і «проти» розділилися б практично порівну.

Читайте також: ЄС готує реформу Шенгену

Додамо, що дослідження проводилося методом телефонних інтерв’ю — на основі випадкової вибірки мобільних номерів було опитано 1203 респонденти віком від 18 років, що мешкають у всіх регіонах України (крім АР Крим та окупованих територій Донбасу).

Джерело: Юридичний вісник України

В Україні

Де здати національний мультипредметний тест за кордоном?

Опубліковано

on

От

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет підписав наказ від 19 травня 2022 р. № 465, яким затверджено перелік закордонних пунктів для проведення національного мультипредметного тесту.

Читайте також: Мультипредметний тест пройде у 20 областях та місті Києві

«Провести тестування заплановано в таких країнах: Австрія, Бельгія, Болгарія, Велика Британія, Данія, Естонія, Ірландія, Іспанія, Італія, Латвія, Литва, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Угорщина, Франція, Хорватія, Чехія і Швеція», – зауважив С. Шкарлет.

За його словами, НМТ за кордоном буде проведено так само, як і в Україні, тобто в спеціально обладнаних комп’ютерних центрах, де з учасниками працюватимуть українськомовні педагоги, навчені українськими експертами.

Читати далі

В Україні

Організація соціального захисту внутрішньо переміщених осіб в громадах

Опубліковано

on

От

Асоціація міст України представила е-видання: Методичні рекомендації «Організація соціального захисту внутрішньо переміщених осіб в громадах», які містять розділи:

– організація харчування внутрішньо переміщених осіб;

– зразок інформаційного буклета для внутрішньо переміщених осіб.

Читайте також: Як отримати статус внутрішньо переміщеної особи?

У рекомендаціях АМУ надає зразки рішень органів місцевого самоврядування з розгорнутими коментарями щодо організації соціального захисту внутрішньо переміщених осіб у територіальних громадах.

Читати далі

В Україні

Україна приєдналася до Європейської міграційної мережі

Опубліковано

on

Україна приєдналася до Європейської міграційної мережі у статусі спостерігача.

Читайте також: Право на безоплатну вторинну правову допомогу отримали потерпілі від сексуального насильства та катувань, а також люди, які втратили документи

«Європейська міграційна мережа (EMN) – це мережа організацій, що займаються питаннями міграції в державах-членах ЄС та Норвегії. Співпрацюючи з EMN, МВС України отримає можливість ефективніше управляти міграційними потоками», – зауважила заступник Міністра внутрішніх справ Мері Акопян.

Читати далі

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

В тренді

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2022
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.