Connect with us

В Україні

Уряд підписав з київською владою Меморандум про взаємодію

Опубліковано

Щойно Першим віце-прем’єр-міністром – Міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном Кубівим та Головою Київської міської державної адміністрації Віталієм Кличком підписано Меморандум  про взаємодію та співробітництво між Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Київською міською державною адміністрацією.

Меморандум передбачає залучення інвестицій для реалізації інфраструктурних проектів у м. Києві та змінює критерії оцінки ефективності інфраструктурних проектів (на перше місце виходить оцінка позитивного впливу на підвищення якості життя людей та навколишнє середовище).

Крім того, під час підписання повідомлено про плани проведення в Україні першої міжнародної конференції Європейської економічної комісії ООН з питань підтримки проектів державно-приватного партнерства.

Меморандум про взаємодію та співробітництво щодо проектів державно-приватного партнерства між Мінекономрозвитку та КМДА є програмним документом для підготовки подальших заходів з розвитку взаємодії і співробітництва.

Джерело: офіційний портал Мінекономрозвитку

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.