Connect with us

В Україні

В ООН прийнято резолюцію з питань виявлення та розшуку активів, підготовлену Україною

Опубліковано

На конференції держав-учасниць Конвенції ООН проти корупції прийнято розроблену АРМА резолюцію «Посилення міжнародного співробітництва в сфері повернення активів та управління замороженими, арештованими і конфіскованими активами».

Як повідомляє прес-служба АРМА, прийняття зазначеної резолюції для України є своєрідним подвійним рекордом – перша в історії ініціатива України про прийняття резолюції завершилась успіхом, а прийнята резолюція взагалі є першою в історії України резолюцією з питань виявлення та розшуку активів.

Резолюція є офіційною рекомендацією щодо вдосконалення законодавства та інституції проти корупції для всіх держав-членів в межах Конвенції ООН.

Зазначену Резолюцію було розроблено Агентством з розшуку і менеджменту активів України за результатами аналізу прогалин в міжнародних актах, з урахуванням прийнятих резолюцій в рамках попередніх сесій Конференції, сучасних викликів та тенденцій в сфері повернення активів, досліджень, аналітичних наукових праць міжнародних інституцій та експертів, коментарів та пропозицій, які порушуються іноземними партнерами на міжнародних платформах.

Резолюція містить низку стратегічних рекомендацій із вдосконалення механізмів розшуку незаконних активів, а також з управління арештованим майном. Вона посилює механізм міжвідомчого та міжнародного співробітництва, підтверджує необхідність вдосконалення підходів з управління арештованими та/або конфіскованими активами в рамках кожної окремої юрисдикції.

Найближчим часом АРМА розробить та представить законопроект, який враховуватиме положення прийнятої резолюції.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.