Connect with us

В Україні

В Україні збільшать виплати на дитину

Опубліковано

Міністр соціальної політики Андрій Рева вважає, що держава повинна підвищувати виплати не за народження дитини, а на її догляд. Про це він розповів в ефірі одного з телеканалів.

«Потрібно підвищувати виплати не за народження дитини, а за її догляд. Тобто платити премію за те що ти народив, напевно неправильно», — зазначив міністр.

«Головна проблема, це догляд за дитиною до трьох років. Виплати, які в нас зараз трохи більше 800 гривень, вони дійсно недостатні. В попередні роки за народження першої дитини платили, умовно кажучи, 25 000 гривень, за другу — 50, за третю — 75 тисяч. Це була неправильна практика, бо вона не стільки стимулювала процес догляду за дітьми, скільки народити, взяли гроші і все. Це — неправильно», — сказав А. Рева.

«А ось тим, хто доглядає за дітьми, потрібно підвищувати виплати. Щоб стимулювати жінок народжувати. І не просто народжувати, а добре доглядати, виховувати. Підвищувати виплати будемо, коли закладемо ці кошти в бюджеті. В цьому році робили відповідний бюджетний запит, його задовольнили лише частково. Починаючи з 2019-го, коли завершимо процедури з підвищенням пенсій, займемося соціальними виплатами більш щільно», — резюмував міністр.

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.