В Україні
Як організувати інклюзивне навчання на час війни?
⚡ AI SUMMARY
Інститут спецпедагогіки НАПН України розробив рекомендації з організації навчання для дітей з порушеннями зору, слуху та інтелекту, враховуючи психологічні виклики війни. МОН наголошує на важливості підтримки таких дітей у навчальному процесі для мінімізації психологічних травм, спричинених війною. Школи самостійно визначають дату завершення освітнього процесу.
Інститутом спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України розроблено рекомендації щодо організації навчального процесу для:
«Під час війни діти з особливими освітніми потребами постійно перебувають у стані невизначеності. Звук повітряної тривоги та вибухів, дорога та незнайомий простір у випадку евакуації – усе це викликає страх, розгубленість і тривогу. Оскільки ці діти мають обмежені можливості швидко реагувати та обробляти інформацію з навколишнього середовища, важливо запроваджувати у навчальний процес кроки підтримки, які допоможуть мінімізувати наслідки психологічної травми», – зауважили у Міністерстві освіти і науки.
Нагадаємо, день завершення освітнього процесу школи визначатимуть самостійно
Продовжити читання →







