Connect with us

В Україні

ЄК пропонує продовжити тимчасовий захист українців ще на рік

Опубліковано

Відповідну пропозицію комісія представила міністрам на Раді юстиції та внутрішніх справ 13 червня, яка офіційно схвалила цю ініціативу.

Читайте також: Угорщина вирішила «переосмислити» своє членство в НАТО

Про це йдеться в повідомленні на сайті Єврокомісії. «Враховуючи триваючі російські атаки на цивільну та критичну інфраструктуру по всій Україні, наразі немає безпечних та довготривалих умов для повернення людей в Україну. Таким чином, Комісія вважає, що причини для тимчасового захисту залишаються, і що його слід продовжити ще на один рік як необхідну та належну відповідь на поточну ситуацію», – вказано в повідомленні.

Як було зазначено, метою продовження програми є те, щоб усі ті, хто тікає від загарбницької війни росії, могли знайти захист в ЄС. А тим, які вже користуються тимчасовим захистом у державах-членах Євросоюзу, було забезпечено якомога більшу стабільність. Зазначимо, що Директива про тимчасовий захист надає негайний захист і доступ до прав у ЄС, включаючи право на проживання, доступ до ринку праці, соціальну допомогу, медичну та іншу допомогу. Це також допомагає державам-членам контролювати міграцію біженців. Наразі майже 4,2 мільйона українців користуються тимчасовим захистом в ЄС, серед них третина – діти.

Читайте також: За майже два з половиною роки в росії відкрилося 16 533 компанії з іноземними учасниками

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.