Connect with us

В Україні

Заявку на допомогу від міжнародних організацій можна подати онлайн

На соціальній платформі єДопомога реалізовано можливість подати заявку на отримання додаткової грошової допомоги від міжнародних організацій.

Читайте також: Мешканці, що лишилися на тимчасово окупованих територіях, зможуть отримати виплати від міжнародних організацій

«Люди, які знаходяться на тимчасово окупованих, деокупованих територіях або територіях, на яких відбуваються активні бойові дії, а також внутрішньо переміщені особи можуть сформувати на соціальній платформі єДопомога заявку на отримання грошової допомоги від міжнародних організацій. Для цього потрібно заповнити персональні дані та вказати IBAN, міжнародний номер банківського рахунку. Цей номер можна дізнатись в особистому кабінеті або у застосунку Банку, де відкритий банківський рахунок людини», – зауважила Міністр соціальної політики Марина Лазебна. – Дані у заявці верифікуються на основі даних з державних реєстрів, а верифіковані заявки передаватимуться міжнародним організаціям, які прийматимуть рішення щодо виплат на основі пріоритетності вразливих категорій отримувачів та наявності коштів для здійснення таких виплат.

Читати далі

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2022
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.