Connect with us

Законодавство

28 липня – День пам’яті захисників та цивільних, які були страчені, закатовані або загинули у полоні

Опубліковано

⚡ AI SUMMARY
Верховна Рада встановила 28 липня Днем пам’яті захисників та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні. Постанова вшановує пам'ять військових, добровольців та мирних мешканців. Також нагадується про оновлені правила соціального захисту ветеранів та правові позиції щодо кримінальних правопорушень, пов’язаних із війною.

Верховна Рада України прийняла Постанову (проект № 10188), якою встановлено в Україні День пам’яті Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні, який відзначатиметься щорічно 28 липня.

Нагадаємо, оновлені правила соціального захисту ветеранів

Також зверніть увагу на Правові позиції Верховного Суду щодо кримінальних правопорушень, пов’язаних з війною, та збірник Воєнний стан. Всі нормативні матеріали, алгоритми дій, роз’яснення, корисні ресурси.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2025
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.