Connect with us

Законодавство

50% надбавки військовим за «цілком таємні» матеріали

Набрав чинності наказ Адміністрації державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України «Про внесення змін до Інструкції про грошове забезпечення та компенсаційні виплати військовослужбовцям Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України» від 18 лютого 2019 р. № 85.

Згідно з уточненням до п. 1 глави 2 розділу ІІІ Інструкції надбавка за вислугу років відтепер нараховуватиметься військовослужбовцям залежно від якості, складності, обсягу та важливості виконуваних обов’язків за посадою.

Надбавка до посадових окладів залежно від ступеня секретності інформації виплачуватиметься військовим, які проходять службу в умовах режимних обмежень, окрім службовців, визначених у п. 3 глави 3 розділу ІІІ.

Новим п. 3 глави 3 розділу ІІІ визначено, що військовослужбовцям, які перебувають на посадах в режимно-секретних органах, виплачуватимуть надбавку до посадових окладів залежно від ступеня секретності інформації:

  • за відомості та їх носії, що мають ступінь секретності «особливої важливості» – 60%;
  • зі ступенем секретності «цілком таємно» – 50%;
  • зі ступенем секретності «таємно» – 30%.

Законодавство

В Україні утворять 129 районів, замість існуючих 490

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендував Верховній Раді України прийняти в цілому проект Постанови «Про утворення та ліквідацію районів» від 15 червня 2020 р. № 3650.

Проектом пропонується утворити в Автономній Республіці Крим та областях 129 районів, та ліквідувати існуючі 490 районів.

Також пропонується визначити, що межі районів встановлюються по зовнішній межі територій сільських, селищних, міських територіальних громад, які входять до складу відповідного району.

Вибори депутатів районних рад районів, ліквідованих відповідно до цієї Постанови, не проводитимуться.

Розглянувши проект, Комітет запропонував утворити в Автономній Республіці Крим та областях 133 райони.

Читати далі

Законодавство

Атестація наукових установ триватиме до 14 серпня

Відповідно листа-роз’яснення МОН № 7/176-20 наукові установи, які планують пройти державну атестацію 2020-го, мають податися на проходження атестації до 14 серпня цього року.

Наукова установа має подати до МОН в електронному та паперовому виглядах:

  • заявку;
  • інформаційні матеріали.

У таких матеріалах, зокрема, зазначаються показники щодо наукового та  фінансового потенціалу установи, ефективності її наукових досліджень, інноваційної активності, міжнародної інтеграції тощо.

«Всі відомості проходитимуть перевірку. І якщо в матеріалах буде виявлено факти надання недостовірної інформації, то це буде обов’язково враховуватися експертною групою та експертною комісією при віднесенні установи до класифікаційної групи», – наголосила генеральний директор директорату науки та інновацій Юлія Безвершенко.

В електронній формі інформацію потрібно заповнити через спеціальну систему, після чого обов’язково звернутися до адміністратора для підтвердження можливості їх друку. Дедлайн – 14 серпня.

Відтак з системи потрібно роздрукувати інфоматеріали, додати до них заявку на бланку установи та ще кілька довідок і подати до МОН (бул. Тараса Шевченка, 16, м. Київ, 01601, МСП). Дедлайн – 28 серпня.

Ознайомитись з детальною інформацією про проведення атестації можна за посиланням.

Читати далі

Законодавство

Припинено співпрацю між КМУ та Урядом РФ про у боротьбі з тероризмом

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про припинення дії Меморандуму між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про співпрацю у боротьбі з тероризмом» від 8 липня 2020 р. № 572.

Кабінет Міністрів України постановив припинити дію Меморандуму між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про співпрацю у боротьбі з тероризмом, учиненого в м. Ялті 12 липня 2012 р.

Читати далі

В тренді

Про внесення змін до Інструкції про грошове забезпечення та компенсаційні виплати військовослужбовцям Державної служби спеціального зв`язку та захисту інформації України
||
№ Документа: 85
Дата прийняття: 18.02.2019
Дата набрання чинності: 09.04.2019
Дата реєстрації в Мінюсті: 07.03.2019
Номер реєстрації в Мінюсті: 232/33203
Внутрішній номер документа: Немає
Про внесення змін до Інструкції про грошове забезпечення та компенсаційні виплати військовослужбовцям Державної служби спеціального зв`язку та захисту інформації України
||
№ Документа: 85
Дата прийняття: 18.02.2019
Дата набрання чинності: 09.04.2019
Дата реєстрації в Мінюсті: 07.03.2019
Номер реєстрації в Мінюсті: 232/33203
Внутрішній номер документа: Немає