Connect with us

Законодавство

50 стипендій для видатних спортсменів з неолімпійських видів спорту та тренерів

Дата публікації:

Набрав чинності Указ Президента України «Про стипендії Президента України для видатних спортсменів України з неолімпійських видів спорту та їх тренерів» від 11 вересня 2020 р. № 388/2020.

Президент заснував 50 стипендій Президента України для видатних спортсменів України з неолімпійських видів спорту та їх тренерів.

На здобуття стипендій Президента України висуваються спортсмени зі складу національних збірних команд України з неолімпійських видів спорту, що входять до програм Всесвітніх ігор з неолімпійських видів спорту, Всесвітніх ігор з єдиноборств, Всесвітньої шахової олімпіади та Європейських ігор, які зайняли в поточному році перше – третє місце на Всесвітніх іграх з неолімпійських видів спорту, чемпіонатах світу, перше місце на чемпіонатах Європи з неолімпійських видів спорту, та їх тренери.

У разі якщо підготовку спортсмена здійснюють кілька тренерів, у тому числі головний та старший тренери штатних збірних команд України, тренерам призначається одна стипендія Президента України, яка розподіляється між ними залежно від особистого внеску.

Тренерам, які підготували команду до досягнутого результату в ігрових видах спорту, призначається не більш як дві стипендії. Спортсмену або тренеру може бути призначено не більш як одну стипендію.

Клопотання про призначення стипендій Президента України можуть вноситися всеукраїнськими спортивними федераціями з видів спорту, визнаних в Україні, з якими Міністерством молоді та спорту України укладено договори про співпрацю.

Конкурсний відбір претендентів на здобуття стипендій Президента України, а також подання пропозицій щодо розмірів зазначених стипендій для тренерів згідно з їхнім особистим внеском у підготовку відповідного спортсмена проводиться комісією, що утворюється в установленому порядку Міністерством молоді та спорту України.

Чемпіонам і призерам Всесвітніх ігор з неолімпійських видів спорту та їх тренерам стипендія Президента України призначається поза конкурсом.

Стипендії Президента України виплачуються з першого дня місяця, що настає за місяцем, у якому було прийнято рішення про їх призначення протягом:

  • двох років – чемпіонам і призерам Всесвітніх ігор з неолімпійських видів спорту та їх тренерам;
  • одного року – чемпіонам і призерам чемпіонатів світу, чемпіонам Європи з неолімпійських видів спорту та їх тренерам.

Виплата стипендій Президента України проводиться щомісяця за місцем основної роботи чи за місцем проживання стипендіата.

Стипендії Президента України призначаються у розмірах, зазначених в додатку до цього Положення.

Законодавство

Законопроект про реформу СБУ Рада розгляне в січні

Опубліковано

on

Верховна Рада має намір розглянути законопроект про реформу Служби безпеки України в січні.

Про це повідомив глава фракції партії «Слуга народу» Давид Арахамія під час підсумкової прес-конференції. «Великі реформи ми відклали трохи далі, бо хочемо в січні повернутися і в ударному темпі розглянути низку законопроектів. Це — «амністія капіталу», створення Бюро економічної безпеки та реформа СБУ», — сказав він.

Нагадаємо, Верховна Рада вперше дійшла до розгляду законопроекту № 3196-д, який має радикально змінити СБУ, 18 грудня, але не змогла ухвалити рішення через нестачу голосів.

Джерело: Юридичний вісник України

Читати далі

Законодавство

Підвищено оклади працівникам центрів оцінювання якості освіти

Опубліковано

on

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін в додатки 1 – 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 18 листопада 2015 р. № 985» від 13 січня 2021 р. № 13.

Змінами до додатків 1 – 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 18 листопада 2015 р. № 985 «Про упорядкування умов оплати праці працівників Українського центру оцінювання якості освіти та регіональних центрів оцінювання якості освіти» підвищено посадові оклади працівників УЦОЯО.

Як інформує МОН, місячні посадові оклади працівників УЦОЯО порівняно з минулим роком збільшаться в 1,2 рази, в регіональних центрах – в 1,5 рази. Найменування посад відповідатимуть нормам законодавства.

Якщо станом на 1 вересня 2020 р. місячний посадовий оклад спеціаліста 1 категорії УЦОЯО становив 9 605 грн, то з 1 січня 2021 р. становитиме 11 526 грн. У вересні минулого року місячний посадовий оклад методиста регіонального центру оцінювання якості освіти складав 5 388 грн, то з початку нового року – 8 082 грн.

Постанова застосовується з 1 січня 2021 р.

Читати далі

Законодавство

Зменшення кількості нардепів до трьохсот схвалено

Опубліковано

on

Комітет з питань правової політики рекомендував Верховній Раді прийняти в цілому законопроект «Про внесення змін до статей 76 та 77 Конституції України (щодо зменшення конституційного складу Верховної Ради України та закріплення пропорційної виборчої системи)» від 29 серпня 2019 р. № 1017, внесений Президентом України як невідкладний.

Змінами до ст.ст. 76 і 77 Конституції України пропонується:

– зменшити склад народних депутатів України до трьохсот;

– вилучити з тексту ст. 76 Конституції України принципи загального, рівного і прямого виборчого права, що здійснюється шляхом таємного голосування, оскільки має місце дублювання ст. 71 Конституції України;

– запровадити такий виборчий ценз, як володіння державною мовою;

– змінити виборчу систему та закріпити пропорційну виборчу систему на парламентських виборах.

Читати далі

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Facebook

TWITTER

Календар юриста

В тренді

Про стипендії Президента України для видатних спортсменів України з неолімпійських видів спорту та їх тренерів
||
№ Документа: 388/2020
Дата прийняття: 11.09.2020
Дата набрання чинності: 15.09.2020
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2020
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Telegram
Про стипендії Президента України для видатних спортсменів України з неолімпійських видів спорту та їх тренерів
||
№ Документа: 388/2020
Дата прийняття: 11.09.2020
Дата набрання чинності: 15.09.2020
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає