Connect with us

Законодавство

Адмінпротоколи про виготовлення та пропаганду георгіївської стрічки складатиме поліція

У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону № 10196 щодо законодавчого врегулювання питання про притягнення осіб до адміністративної відповідальності за виготовлення та пропаганду георгіївської (гвардійської) стрічки.

Як йдеться у пояснювальній записці до проекту, Законом України № 2031-VIII «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо заборони виготовлення та пропаганди георгіївської (гвардійської) стрічки» КУпАП доповнено новою ст. 173-3, якою встановлено відповідальність за публічне використання, демонстрацію або носіння георгіївської (гвардійської) стрічки чи її зображення.

Читайте також: 2000 мінімальних зарплат штрафу за використання бухгалтерських програм мовою держави-агресора

При цьому залишилося неврегульованим питання щодо визначення уповноважених осіб, які мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення, та органів, уповноважених розглядати справи про адміністративні правопорушення за вказаною статтею, що унеможливлює притягнення осіб до адміністративної відповідальності.

З огляду на це, змінами до ст. 221, 255 КУпАП передбачено наділити правом на складання протоколів про адміністративні правопорушення, передбачені ст. 173-3 КУпАП, уповноважених посадових осіб Національної поліції та встановити підвідомчість розгляду відповідних справ суддями районних, районних у місті, міських чи міськрайонних судів.

Читати далі

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2023
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.