Connect with us

Законодавство

Анонімне тестування для осіб, уповноважених на вчинення нотаріальних дій

Опубліковано

05.03.2018 В Міністерстві юстиції України зареєстровано наказ Міністерства юстиції України «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства юстиції України» від 2 березня 2018 р. № 590/5, відповідно до якого змінюється  Порядок проведення іспиту комісією з питань складення іспиту із спадкового права посадовими особами органів місцевого самоврядування, уповноваженими на вчинення нотаріальних дій, а також пункт 16 Порядку проходження уповноваженими посадовими особами органу місцевого самоврядування стажування в державній нотаріальній конторі або у приватного нотаріуса з питань оформлення спадкових прав.

Відтепер, відповідно до нової редакції пункту 21 Порядку проведення іспиту, під час проведення іспиту використовується електронна система для проведення електронного анонімного тестування.

При цьому кваліфікаційний іспит проводиться в окремому приміщенні, в якому розміщуються автоматизовані робочі місця осіб, допущених до складання кваліфікаційного іспиту, окреме автоматизоване робоче місце для адміністрування системи з підключеним до нього принтером та відповідне комунікаційне обладнання.

Налаштування автоматизованих робочих місць осіб, допущених до складання кваліфікаційного іспиту, повинні забезпечувати відсутність доступу до інформаційних ресурсів мережі Інтернет.

Створення та налаштування системи, її технічне обслуговування та модернізація, а також вжиття технічних заходів для збереження даних, що містяться на сервері системи, здійснюються адміністратором Єдиних та Державних реєстрів, створення та забезпечення функціонування яких належить до компетенції Міністерства юстиції України.

Відповідно до нового абз. 4 п. 33: «На виконання теоретичної частини електронного анонімного тестування відводиться одна година тридцять хвилин».

Також п. 33 доповнено новими абзацами такого змісту: «Теоретична частина вважається виконаною, якщо набрано не менше тридцяти п’яти балів. У цьому випадку уповноважена посадова особа автоматично допускається системою до практичної частини.

У разі набрання меншої кількості балів, у тому числі у зв’язку із закінченням часу, відведеного для виконання теоретичної частини, електронне анонімне тестування автоматично припиняється системою та уповноважена посадова особа вважається такою, що не склала кваліфікаційний іспит».

Пункт 16 Порядку проходження уповноваженими посадовими особами органу місцевого самоврядування стажування в державній нотаріальній конторі або у приватного нотаріуса з питань оформлення спадкових прав доповнено новим абзацом, який передбачає, що тривалість часу стажування повинна становити не менше 5 годин на день і не менше 5 робочих днів на тиждень. Тривалість щоденного стажування визначається в індивідуальному плані стажування за домовленістю керівника стажування та стажиста з визначенням графіка часу стажування.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Про внесення змін до деяких нормативно- правових актів Міністерства юстиції України
||
№ Документа: 590/5
Дата прийняття: 02.03.2018
Дата набрання чинності: Не набрав
Дата реєстрації в Мінюсті: 05.03.2018
Номер реєстрації в Мінюсті: 268/31720
Внутрішній номер документа: Немає

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Про внесення змін до деяких нормативно- правових актів Міністерства юстиції України
||
№ Документа: 590/5
Дата прийняття: 02.03.2018
Дата набрання чинності: Не набрав
Дата реєстрації в Мінюсті: 05.03.2018
Номер реєстрації в Мінюсті: 268/31720
Внутрішній номер документа: Немає