Connect with us

Законодавство

Атестацію працівників Бюро економічної безпеки проведуть після війни

Опубліковано

У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону «Про внесення змін до Закону України «Про Бюро економічної безпеки України» щодо удосконалення роботи Бюро» № 10439.

«Законопроект стосується вдосконалення добору керівника БЕБ та переатестацію його заступників. Процедура добору виписана за аналогією з добором директора НАБУ. Це перший випадок, коли Уряд ініціює застосування інструменту переважного голосу міжнародників без тиску міжнародних партнерів», – прокоментували у Міністерстві юстиції України.

Проектом пропонується:

– передбачити вимоги до членів конкурсної комісії на обрання директора Бюро, їх права та обов’язки, порядок прийняття ними рішень;

– уточнити підстави звільнення директора БЕБ;

Читайте також: Керівників наукових установ оцінюватимуть за КРІ

– встановити обов’язковість проходження психофізіологічного опитування із застосуванням поліграфа перед призначенням особи на посаду в БЕБ;

– визначити положення щодо формування та ухвалення рішення Комісією з проведення зовнішньої незалежної оцінки (аудиту) ефективності діяльності БЕБ, уточнити права і обов’язки її членів та встановити, що фінансування діяльності зазначеної Комісії та її членів може здійснюватися шляхом залучення міжнародної технічної допомоги.

Крім того, передбачається обов’язкове проходження атестації заступниками директора БЕБ в порядку, передбаченому Урядом, а також через один рік після припинення чи скасування воєнного стану проведення атестації працівників БЕБ, які призначені на посади до набрання чинності цим Законом.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.