Connect with us

Законодавство

Держава передасть частину регуляторних функцій саморегулівним організаціям

Опубліковано

На офіційному сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України з метою розгляду та надання пропозицій було проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції реформування інституту саморегулювання в Україні».

Концепція передбачає протягом 2018 – 2019 років впровадження моделі саморегулювання господарської та професійної діяльності в Україні.

Саморегулівні організації зможуть діяти у будь-якій сфері господарської або професійної діяльності, окрім сфер національної безпеки та оборони, забезпечення правопорядку. Членство в саморегулівних організаціях може бути як добровільним (загальне правило) так і обов’язковим (такі випадки встановлюються законом). Впровадження саморегулівних організацій потребуватиме прийняття окремого закону, а особливості саморегулювання у різних сферах регулюватимуть спеціальні закони.

За результатами впровадження Концепції очікується делегування саморегулівним організаціям частини функцій регулювання господарської діяльності, зменшення тиску на бізнес та витрат держави на здійснення регуляторних функцій, покращення інвестиційної привабливості країни.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.