Connect with us

Законодавство

Дороги ремонтуватимуть за рахунок центрального і місцевих бюджетів

Опубліковано

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад» від 4 квітня 2018 р. № 242.

Абзац 5 пункту 4 Порядку доповнено словами «капітальний ремонт». Відтепер територіальні громади матимуть змогу спрямовувати грошові кошти державної субвенції не тільки на реконструкцію, а й капітальний ремонт вулиць, доріг, мостів, переходів комунальної власності, що поліпшують доступ жителів до об’єктів та установ, у яких надаються адміністративні, соціальні та інші послуги.

Абзац 11 доповнено та викладено у новій редакції: на місцевому рівні будівництво, реконструкція, ремонт та утримання доріг місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, а також капітальний та поточний ремонт вулиць і доріг населених пунктів та інших доріг, які є складовими автомобільних доріг державного значення може здійснюватися шляхом спільного фінансування з державного та місцевих бюджетів.

Окрім того, Порядок доповнений пунктом 4-1, згідно з яким субвенція спрямовується на капітальний ремонт вулиць і доріг населених пунктів та інших доріг, які є складовими автомобільних доріг державного значення, знову ж таки на засадах спільного фінансування за договірним принципом.

З підпункту 1 пункту 5 виключено слова  «межі якої повністю відповідають межам, визначеним перспективним планом формування територій громад Автономної Республіки Крим, області», що надає територіальним громадам більшої самостійності в рамках децентралізації.

Абзац 3 пункту 6 викладеного у новій редакції: відтепер на виконавчі комітети відповідних місцевих рад покладено обов’язок подання Переліку проектів з заявками та висновками обласних державних адміністрацій на весь обсяг коштів, передбачених територіальним громадам, впродовж двох місяців з дня набрання чинності Постановою Кабінету Міністрів України, якою затверджується розподіл субвенції на відповідний рік.

Насамкінець, в абзаці 4 пункту 6 змінено строки (збільшено з п’яти до десяти днів), у які Комісія розглядає проектну заявку територіальної громади.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад
||
№ Документа: 242
Дата прийняття: 04.04.2018
Дата набрання чинності: 06.04.2018
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад
||
№ Документа: 242
Дата прийняття: 04.04.2018
Дата набрання чинності: 06.04.2018
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає