Connect with us

Законодавство

Досудову доповідь тепер готуватимуть одразу після отримання ухвали

Набрав чинності наказ Міністерства юстиції України «Про затвердження Змін до Порядку складення досудової доповіді» від 26 квітня 2019 р. № 1335/5.

Новою редакцією п. 1 розділу ІІ Порядку складення досудової доповіді, затвердженого наказом Міністерства від 27 січня 2017 р. № 200/5 встановлено, що керівник органу пробації доручатиме представнику персоналу органу пробації підготовку досудової доповіді виключно у день отримання ухвали суду про складення досудової доповіді про обвинуваченого. Раніше доповідь могли складати у день запрошення представника персоналу до суду для участі у підготовчому засіданні.

Доповідь готують для обґрунтування висновку про можливість виправлення без позбавлення або обмеження волі.

Також до порядку додано новий додаток 7, яким затверджено довідку про відмову обвинуваченого підписати повідомлення про участь у підготовці досудової доповіді.

За уточненням у п. 12 така довідка, як і досудова доповідь та інші документи подаються до суду не пізніше ніж за день до кінця строку підготовки доповіді, зазначеного в ухвалі.

Законодавство

Про прийняття дисертації до захисту тепер не треба повідомляти у друкованому виданні

Уряд схвалив постанову «Про внесення змін до Порядку присудження наукових ступенів» № 943.

Відповідно до постанови тепер повідомлення про прийняття дисертації до захисту публікуються лише на офіційному веб-сайті МОН. Публікувати повідомлення в «офіційному друкованому виданні» більше не потрібно.

Також, змінами до п. 24 Порядку встановлено, що дисертації в Міністерство надсилатимуться в електронному, а не друкованому вигляді.

Окрім цього,  оновлено термінологію відповідно до Закону України «Про вищу освіту», а саме «вищий навчальний заклад» замінено на «заклад вищої освіти».

Читати далі

Законодавство

Кому потрібна постдокторантура? Опитування МОН закінчиться 29 листопада

Міністерство освіти і науки України запрошує науковців, представників громадських об’єднань та окремих експертів долучитися до опитування щодо запровадження програми постдокторантури у вишах та наукових установах.

Зібрана інформація допоможе МОН розробити якісну програму постдокторантури у вишах та наукових установах, проект якої можна переглянути за посиланням.

Надати відповіді на запитання можна за цим посиланням до 29 листопада 2019 р.

Читати далі

Законодавство

Набір іноземців на навчання доручать центру міжнародної освіти

Міністерство освіти і науки України опублікувало для громадського обговорення проект наказу «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 01 листопада 2013 року № 1541».

Проект розроблено відповідно до Законів України «Про освіту», «Про вищу освіту», п. 3 постанови Кабінету Міністрів України від 11 вересня 2013 р. № 684 з метою удосконалення правового регулювання здобуття вищої освіти іноземцями та особами без громадянства, які прибувають в Україну на навчання.

Відповідно до проекту «Порядок організації набору та навчання (стажування) іноземців та осіб без громадянства» та «Порядок видачі іноземцям та особам без громадянства запрошень на навчання (стажування) в Україні та їх реєстрації» викладено у новій редакції та уповноважено державне підприємство «Український державний центр міжнародної освіти» Міністерства освіти і науки України на:

  • організацію набору іноземців на навчання;
  • ведення електронного журналу обліку запрошень на навчання (стажування) іноземців та осіб без громадянства;
  • реєстрацію запрошень на навчання (стажування), заповнених закладами освіти і науковими установами, в електронному журналі.

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до 13 грудня 2019 р. на електронну адресу m_globa@mon.gov.ua.

Читати далі

В тренді

Про затвердження Змін до Порядку складення досудової доповіді
||
№ Документа: 1335/5
Дата прийняття: 26.04.2019
Дата набрання чинності: 17.05.2019
Дата реєстрації в Мінюсті: 02.05.2019
Номер реєстрації в Мінюсті: 459/33430
Внутрішній номер документа: Немає

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Про затвердження Змін до Порядку складення досудової доповіді
||
№ Документа: 1335/5
Дата прийняття: 26.04.2019
Дата набрання чинності: 17.05.2019
Дата реєстрації в Мінюсті: 02.05.2019
Номер реєстрації в Мінюсті: 459/33430
Внутрішній номер документа: Немає