Connect with us

Законодавство

Фінансовані державою кінопроекти не можна змінювати без рішення Ради з держпідтримки

Набрав чинності наказ Міністерства культури України «Про затвердження Порядку прийняття рішення Радою з державної підтримки кінематографії та Порядку проведення творчого конкурсу (пітчингу)» від 27 грудня 2018 р. № 1143.

Першим Порядком вказано, що Рада з державної підтримки кінематографії (Рада) приймає рішення про надання підтримки переможцям конкурсного відбору.

Для отримання державної підтримки переможець конкурсного відбору повинен подати до Держкіно заяву у 2 примірниках за однією із форм, наведених у додатках 1 – 3, до якої додаються документи, визначені окремим списком за додатком 4.

Заява з додатками подається до Держкіно у паперовій та в електронній формі, яку приймає секретар Ради – працівник Держкіно.

Секретар Ради повен зареєструвати заяву у журналі реєстрації заяв на отримання державної субсидії у формі здійснення публічних закупівель послуг для виробництва фільмів. Реєстраційний журнал повинен вестися в паперовій та в електронній формі та розміщуватися на сайті Держкіно.

Протягом 2 днів з дня отримання заяви Держкіно передає її на розгляд Ради. Засідання Ради є відкритими, де можуть бути присутні представники ЗМІ.

Питання щодо прийняття рішень про надання державної підтримки кінематографії мають включатися до порядку денного всіх чергових засідань Ради. Останнє чергове засідання з цього питання повинно проводитися не пізніше 25 листопада поточного року.

У разі розгляду питань з підтримки кінематографії на позачерговому засіданні – Рада має оголосити про це на сайті Держкіно не пізніше ніж за 5 днів до такого засідання.

Держкіно протягом 3 робочих днів з дня ухвалення рішення Радою оприлюднює повний текст рішення та надсилає переможцям відбору повідомлення про результати розгляду заяви.

Переможцям конкурсного відбору, чиї заяви задоволено, видається довідка про надання державної субсидії, про що робиться відмітка у журналі реєстрації заяв.

Держкіно укладає з переможцями, заяви яких задоволено, договір про надання державної підтримки.

При цьому, до підписання договору не дозволяється вносити жодних змін до кінопроекту. Виключно за рішенням Ради може бути змінено режисера-постановника фільму, строки виробництва та хронометраж фільму, а також виробника фільму.

Заявки щодо змін подаються до Держкіно, який передає їх на розгляд Ради. Рада розглядає заявки на засіданні, а рішення по них протягом 3 днів від моменту прийняття оприлюднюються на сайті Держкіно та надсилаються суб’єкту кінематографії.

Водночас втратив чинність наказ Міністерства культури України від 26 квітня 2011 р. № 30.

Читати далі
Клікніть для коментування

You must be logged in to post a comment Login

Залишати коментар

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Про затвердження Порядку прийняття рішення Радою з державної підтримки кінематографії та Порядку проведення творчого конкурсу (пітчингу)
||
№ Документа: 1143
Дата прийняття: 27.12.2018
Дата набрання чинності: 21.02.2019
Дата реєстрації в Мінюсті: 28.01.2019
Номер реєстрації в Мінюсті: 111/33082
Внутрішній номер документа: Немає

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2022
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Про затвердження Порядку прийняття рішення Радою з державної підтримки кінематографії та Порядку проведення творчого конкурсу (пітчингу)
||
№ Документа: 1143
Дата прийняття: 27.12.2018
Дата набрання чинності: 21.02.2019
Дата реєстрації в Мінюсті: 28.01.2019
Номер реєстрації в Мінюсті: 111/33082
Внутрішній номер документа: Немає