Connect with us

Законодавство

Фонд енергоефективності вестиме програми з відновлення житлових будівель

Опубліковано

Кабінет Міністрів уповноважив Державну установу «Фонд енергоефективності» реалізовувати програми з відновлення багатоквартирних житлових будівель, пошкоджених внаслідок бойових дій. Йдеться про будинки, у яких створені ОСББ.

Як прокоментував в.о. Міністра розвитку громад та територій Василь Лозинський, Фонд енергоефективності вже розробив відповідну програму «ВідновиДім», яка має бути затверджена найближчим часом. Реалізація Програми передбачається за підтримки Європейського Союзу. На першому етапі ЄС планує виділити на її реалізацію 5 млн євро.

Читайте також: Фіксовані ціни на електроенергію для громадян зберігатимуться до квітня 2023 р.

В межах Програми заявникам надаватимуть ОСББ гранти на будівельні роботи (послуги), які включатимуть  вартість матеріалів та обладнання, необхідних для проведення часткових ремонтних робіт у пошкоджених багатоквартирних будинках. Будівельні роботи (послуги), які визначатиме Наглядова рада Фонду, зокрема можуть включати заміну або ремонт вікон і дверей, ремонт покрівлі, фасаду будівлі, дахової  котельні, індивідуального теплового пункту або інших  елементів  системи теплопостачання будинку та інших внутрішніх інженерних систем будинку тощо.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.