Connect with us

Законодавство

Газові лічильники стануть обов’язковими для всіх з 2021 року

Опубліковано

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» щодо порядку встановлення лічильників споживачам природного газу» № 2260-VIII, прийнятий Верховною Радою України 21 грудня 2017 р.

Змінами до ст. 2 Закону «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» перенесено строк початку постачання природного газу за умови його комерційного обліку для населення, що проживає у квартирах та приватних будинках, у яких природний газ використовується тільки для приготування їжі, з 1 січня 2018 р. на 1 січня 2021 р.

Для решти категорій побутових споживачів газу ця вимога запрацює раніше.

Також ст. 2 доповнено другою частиною, що встановлює вимогу для суб’єктів господарювання, що здійснюють розподіл природного газу на відповідній території, оснащуати споживачів природного газу – фізичних осіб (населення) індивідуальними лічильниками газу.

Новим абзацом, внесеним до ст. 6, суб’єктам господарювання, що здійснюють розподіл природного газу на відповідній території, заборонено припинення розподілу природного газу співвласниками багатоквартирного будинку у разі ненадання останніми згоди на встановлення загальнобудинкового лічильника газу.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.