Connect with us

Законодавство

Грошова допомога 1 млн грн у разі загибелі працівника критичної інфраструктури

Опубліковано

Верховна Рада прийняла Закон «Про одноразову грошову допомогу за шкоду життю та здоров’ю, завдану працівникам об’єктів критичної інфраструктури, державним службовцям, посадовим особам місцевого самоврядування внаслідок військової агресії російської федерації проти України» (законопроект № 7353).

Згідно з порівняльною таблицею (Друге читання) право на призначення і виплату одноразової грошової допомоги за шкоду життю та здоров’ю мають особи з числа працівників об’єктів критичної інфраструктури, державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, які стали особами з інвалідністю у зв’язку з пораненням, каліцтвом, контузією або внаслідок захворювання, пов’язаних з виконанням посадових (службових, професійних) обов’язків у період військової агресії російської федерації проти України в районах проведення після 24 лютого 2022 р. воєнних (бойових) дій або в районах, що піддавалися після цієї дати бомбардуванням, авіаударам та іншим збройним нападам.

У разі загибелі (смерті) осіб, зазначених вище, одноразова грошова допомога за шкоду життю та здоров’ю призначається і виплачується членам їхніх сімей.

Читайте також: Одноразову допомогу випускникам-сиротам виплачуватимуть без умов

Одноразова грошова допомога за шкоду життю та здоров’ю, на яку має право особа згідно із цим Законом, встановлюється у таких розмірах:

1) особам з інвалідністю I групи – 800 тисяч гривень;

2) особам з інвалідністю II групи – 500 тисяч гривень;

3) особам з інвалідністю IIІ групи – 200 тисяч гривень;

4) у разі загибелі (смерті) – 1 мільйон гривень.

Одноразова грошова допомога за шкоду життю та здоров’ю призначається і виплачується за рішенням органу, визначеного Кабінетом Міністрів України.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.