Connect with us

Законодавство

Індустріальні парки до реєстру включатимуть безоплатно

Опубліковано

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку ведення Реєстру індустріальних (промислових) парків» від 19 січня 2022 р. № 27.

Відповідно до затвердженого нею Порядку Реєстр індустріальних (промислових) парків – єдина інформаційна система обліку індустріальних (промислових) парків для надання державного стимулювання ініціаторам створення індустріальних парків – суб’єктам господарювання, керуючим компаніям індустріальних парків та учасникам індустріальних парків, передбачений розділ. VIII Закону України «Про індустріальні парки», що ведеться в електронній формі.

Включення індустріального парку до Реєстру здійснюється безоплатно, а підставою для внесення відомостей про індустріальні парки, змін і доповнень до них є:

1) рішення Кабінету Міністрів України;

2) письмові повідомлення ініціаторів створення індустріальних парків та керуючих компаній індустріальних парків відповідно до вимог ст.ст. 24, 29 і 31 Закону;

3) звіти про функціонування індустріальних парків.

Читайте також: Додалося стимулів для індустріальних парків

Відомості про індустріальні парки на підставі рішень Кабінету Міністрів України вносяться до Реєстру протягом трьох робочих днів із дня прийняття таких рішень.

Зміни і доповнення до відомостей про індустріальні парки щодо набуття, втрати юридичною особою, суб’єктом господарювання статусу керуючої компанії індустріального парку, учасника індустріального парку відповідно вносяться до Реєстру у строки, визначені ст. 24, 29 і 31 Закону, на підставі письмового повідомлення від ініціатора створення індустріального парку або керуючої компанії індустріального парку.

Зміни і доповнення до відомостей про індустріальні парки на підставі звітів про функціонування індустріальних парків вносяться до Реєстру не пізніше п’яти робочих днів із дня отримання таких звітів Мінекономіки.

Мінекономіки забезпечує відкритий та безоплатний доступ до Реєстру шляхом його розміщення на своєму офіційному веб-сайті.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Про затвердження Порядку ведення Реєстру індустріальних (промислових) парків
||
№ Документа: 27
Дата прийняття: 19.01.2022
Дата набрання чинності: 22.01.2022
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Про затвердження Порядку ведення Реєстру індустріальних (промислових) парків
||
№ Документа: 27
Дата прийняття: 19.01.2022
Дата набрання чинності: 22.01.2022
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає