Connect with us

Законодавство

Іноземцям спростять отримання віз та посвідок на постійне проживання в Україні

Опубліковано

На сайті Міністерства економічного розвитку та торгівлі України оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України», якою планується внести зміни до «Порядку оформлення, виготовлення і видачі посвідки на постійне проживання та посвідки на тимчасове проживання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 березня 2012 р. № 251 та «Правил оформлення віз для в’їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію» затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 1 березня 2017 р. № 118.

До п. 17, 19 постанови  № 251 додано абзаци, згідно з якими мета перебування іноземця на території України не зможе стати підставою ані для відмови у наданні посвідки на тимчасове проживання, ані для скасування такої посвідки.

Дипломатичні установи за кордоном України, або департаменти консульської служби МЗС отримають право оформлювати довгострокові візи перебування на території України строком на 90 днів та з можливістю багаторазового відвідання України.

Окрім того, до абзацу 2 пункту 9 Правил № 118 буде додано департамент консульської служби МЗС, до якого можливо буде звернутись для оформлення візи. Зараз візу можна оформити тільки в дипломатичних установах чи у зовнішніх постачальників таких послуг.

Долучитися до обговорення проекту постанови

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.