Connect with us

Законодавство

Карантинні законодавчі норми скасовано

Опубліковано

Верховна Рада прийняла Закон «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України у зв’язку з відміною карантину, встановленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (законопроект № 9405).

Читайте також: Особливості переходу на довоєнну систему оподаткування

«5 травня 2023 р. Всесвітня організація охорони здоров’я скасувала статус пандемії COVID-19, отже деякі прийняті під час карантину законодавчі зміни для подолання коронавірусу вже є неактуальним і мають бути скасовані. Натомість деякі з цих норм доцільно запровадити на постійній основі для боротьби з особливо небезпечними інфекційними захворюваннями», – прокоментували у прес-службі Апарату Верховної Ради України.

Законом вносяться зміни до 3 кодексів та 9 законів з метою скасування норм, дія яких була розрахована на час запровадження на території України карантину, встановленого з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, або їх перегляд і збереження на постійній основі.

Нагадаємо, карантин відмінено на всій території України

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.