Connect with us

Законодавство

Обмежити в’їзд російським та білоруським спортсменам в інші країни закликає Україна

Опубліковано

Верховна Рада України прийняла Постанову «Про Звернення Верховної Ради України до лідерів та парламентів іноземних держав щодо обмеження в’їзду на їхню територію російським і білоруським спортсменам та спортивним делегаціям» (проект № 9409).

У Зверненні, зокрема наголошено на тому, що на росії та білорусі спорт є складовою державної пропаганди війни. Більшість їхніх спортсменів є представниками силових структур і частина з них бере участь в бойових діях у загарбницькій війні проти України.

Народні депутати України, вважають помилковою політику Міжнародного олімпійського комітету з рекомендаціями щодо повернення росіян та білорусів до міжнародних змагань під нейтральним прапором. Застереження МОК щодо не участі у змаганнях представників силових структур та тих, хто підтримує війну на практиці, не працюють.

Читайте також: Підсанкційних спортсменів та тренерів позбавлятимуть стипендій Кабінету Міністрів

Верховна Рада України вважає, що перебування таких осіб на територіях інших держав загрожує стабільності та національній безпеці. Тому звертається до лідерів та парламентів іноземних держав з проханням обмежувати в’їзд на свою територію російським та білоруським спортсменам, спортивним делегаціям.

Тільки коли російська федерація виведе свої війська з території України до кордонів 1991 р. можна буде говорити про виступи їхніх спортсменів у міжнародних змаганнях під нейтральним прапором, але не раніше.

У зв’язку з цим, Верховна Рада України закликала Президента Франції Емануеля Макрона і усіх відповідальних осіб не допустити на свою територію рашистів та білорусів, які прикриваючись спортом, сповідують антилюдську пропаганду.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.