Connect with us

Законодавство

Комісія з атестації аудиторів може засідати онлайн

Опубліковано

Набрав чинності наказ Міністерства фінансів України «Про затвердження Змін до Положення про Комісію з атестації» від 24 вересня 2020 р. № 579.

Змінами до Положення про Комісію з атестації, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 22 січня 2020 р. № 20, визначено, що у період дії карантину та встановлення обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, що унеможливлюють проведення засідання Комісії, засідання Комісії може бути проведено у режимі відеоконференції з використанням інформаційно-комунікаційних технологій.

Скликання, організація та проведення засідань Комісії у режимі відеоконференції з використанням інформаційно-комунікаційних технологій здійснюється у загальному порядку. Технічне забезпечення проведення засідань Комісії у режимі відеоконференції здійснюється Органом суспільного нагляду за аудиторською діяльністю (п. 2 розд. IV).

Засідання Комісії, що проводиться у режимі відеоконференції з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, є правомочним, якщо на ньому в режимі відеоконференції, що дозволяє одночасно бачити та чути всіх учасників засідання Комісії, присутні члени Комісії в кількості більше половини загальної кількості членів Комісії, а саме не менше п’яти осіб (наявність кворуму) (п. 5 розд. IV).

Протокол засідання Комісії, що проводиться в режимі відеоконференції з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, може бути створено в електронному вигляді з накладанням електронного цифрового підпису відповідно до законодавства про електронні документи та електронний документообіг (п. 13 розд. IV).

Прийняті рішення з питань порядку денного засідання Комісії можуть оформлюватися окремими рішеннями, проекти яких схвалено на засіданні Комісії.

Рішення Комісії оформлюються уповноваженою особою Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю і підписуються Головою Комісії або головуючим (у разі відсутності Голови Комісії) не пізніше десяти календарних днів з дати відповідного засідання Комісії.

У період дії карантину та встановлення обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, рішення Комісії можуть бути оформлені в електронному вигляді з накладенням електронного цифрового підпису відповідно до законодавства про електронні документи та електронний документообіг (п. 1, 2 розд. V).

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Про затвердження Змін до Положення про Комісію з атестації
||
№ Документа: 579
Дата прийняття: 24.09.2020
Дата набрання чинності: 30.10.2020
Дата реєстрації в Мінюсті: 13.10.2020
Номер реєстрації в Мінюсті: 997/35280
Внутрішній номер документа: Немає

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Про затвердження Змін до Положення про Комісію з атестації
||
№ Документа: 579
Дата прийняття: 24.09.2020
Дата набрання чинності: 30.10.2020
Дата реєстрації в Мінюсті: 13.10.2020
Номер реєстрації в Мінюсті: 997/35280
Внутрішній номер документа: Немає