Connect with us

Законодавство

Медзаклади інформуватимуть пацієнтів про програму медичних гарантій на своїх веб-сайтах

Опубліковано

У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону щодо обов’язку надавачів медичних послуг інформувати пацієнтів про програму медичних гарантій № 11120.

Змінами до ст. 9 Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» передбачено уточнити, що надавач медичних послуг зобов’язаний поінформувати пацієнта про медичні послуги, медичні вироби та лікарські засоби, які пацієнт може отримати в цього надавача за програмою медичних гарантій, зокрема шляхом обов’язкового розміщення у місцях надання медичних послуг та на своєму веб-сайті (у разі наявності) інформації про медичні послуги, медичні вироби та лікарські засоби, які пацієнт може отримати в цього надавача за програмою медичних гарантій, відповідно до вимог (правил), встановлених уповноваженим органом.

Читайте також: 9 місяців на повторний медогляд обмежено придатних до військової служби

«На практиці існують випадки коли відповідна інформація належним чином не доноситься до пацієнтів, в результаті чого вони не мають повної інформації про перелік та обсяг медичних послуг і лікарських засобів, які заклад охорони здоров’я зобов’язаний надати їм безоплатно. Це, у свою чергу, створює ризики для існування практики вимагання від пацієнтів часткової або повної оплати вартості наданих їм за програмою медичних гарантій медичних послуг та лікарських засобів», – йдеться у пояснювальній записці до проекту.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.