Connect with us

Законодавство

МКІП фінансуватиме комунальні об’єкти в межах «Великої Реставрації»

Опубліковано

Верховна Рада прийняла Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» щодо спрямування коштів на ремонтно-реставраційні роботи пам’яток культурної спадщини» (законопроект № 5551-2), завдяки якому Міністерство культури та інформаційної політики зможе фінансувати об’єкти комунальної форми власності в межах президентської програми «Велика Реставрація» – програма з відновлення пам’яток культурної спадщини в усіх регіонах України.

Читайте також: «Велика реставрація»: затверджено критерії відбору пам’яток

«Прийняття законопроекту – це справжня перемога для команди МКІП. Це рішення значно розширює географію проекту, а «Велика Реставрація» має охоплювати всю Україну. Об’єкти, що мають історичну та культурну цінність, повинні розкривати свій потенціал. Тож діємо, аби зберегти нашу культурну спадщину», – прокоментував Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

Читайте також: Проти зменшення штрафів за порушення законодавства про охорону культурної спадщини виступає АМУ

Оголошення про початок другого відбору проектів робіт з реставрації, консервації, ремонту на пам’ятках культурної спадщини, у тому числі замках, інших фортифікаційних, оборонних, палацово-паркових комплексах у межах проекту «Велика Реставрація», буде опубліковано на офіційному веб-сайті МКІП.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.