Connect with us

Законодавство

На одержання судової повістки – 3 дні

Опубліковано

⚡ AI SUMMARY
Постановою КМУ № 1149 змінено правила вручення рекомендованих листів з позначкою "Судова повістка". Тепер їх вручають особисто адресату (або повнолітньому члену сім'ї/уповноваженому представнику юр. особи) під розпис. У разі відсутності адресата, його інформують, а за неявки протягом 3 днів лист повертається до суду з позначкою "адресат відсутній". Відмова від отримання також фіксується та призводить до повернення листа до суду.

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Правил надання послуг поштового зв’язку» від 27 грудня 2019 р. № 1149.

Тепер рекомендовані листи з позначкою «Судова повістка», адресовані фізичним особам, під час доставки за зазначеною адресою вручаються особисто адресату, а у разі його відсутності – будь-кому з повнолітніх членів його сім’ї, який проживає разом з ним, а юридичним особам – представнику юридичної особи, уповноваженому на одержання пошти, під розпис.

У разі відсутності адресата (будь-кого із повнолітніх членів його сім’ї) за вказаною на рекомендованому листі адресою працівник поштового зв’язку інформує адресата за наявним номером телефону та/або вкладає до абонентської поштової скриньки повідомлення про надходження рекомендованого листа з позначкою «Судова повістка».

Якщо протягом трьох робочих днів після інформування адресат не з’явився за одержанням рекомендованого листа з позначкою «Судова повістка» та у разі відсутності юридичної особи за адресою, працівник поштового зв’язку робить позначку «адресат відсутній за вказаною адресою», яка засвідчується підписом з проставленням відбитку календарного штемпеля і не пізніше ніж протягом наступного робочого дня повертає його до суду.

Якщо ж адресат відмовляється одержати та засвідчити своїм підписом факт відмови від одержання рекомендованого листа з позначкою «Судова повістка», працівник поштового зв’язку робить позначку «Адресат відмовився» (у разі відмови представника юридичної особи – із проставленням відбитку календарного штемпеля) і не пізніше ніж протягом наступного робочого дня повертає його до суду.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Про внесення змін до Правил надання послуг поштового зв`язку
||
№ Документа: 1149
Дата прийняття: 27.12.2019
Дата набрання чинності: 10.01.2020
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2025
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Про внесення змін до Правил надання послуг поштового зв`язку
||
№ Документа: 1149
Дата прийняття: 27.12.2019
Дата набрання чинності: 10.01.2020
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає