Connect with us

Законодавство

Не всі вживані товари тепер можна продавати без сертифікату відповідності

В Міністерстві юстиції України зареєстровано наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 20 грудня 2017 р. № 1850, яким внесено зміни до Правил комісійної торгівлі непродовольчими товарами, затверджених наказом Міністерства зовнішніх економічних зв’язків України від 13 березня 1995 р. № 37.

У змінених правилах визначено, що комісійна торгівля здійснюється суб’єктами господарювання будь-якої організаційно-правової форми, та уточнено, що здійснюється на підставі укладених договорів щодо нових та вживаних товарів.

Окреслено правовідносини, на які Правила не поширюються: торгівля складовими частинами транспортних засобів, що мають ідентифікаційні номери (у чинній редакції – номерні агрегати), виробами з дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння (в чинній редакції – вироби з коштовного каміння).

Уведено нову вимогу: «товари, на які поширюється дія технічних регламентів, супроводжуються документами про відповідність згідно з вимогами цих технічних регламентів».

Технічно складні побутові товари, на які гарантійні строки не закінчилися, приймаються на комісію разом з технічним паспортом або іншим документом, що його замінює, з позначкою про дату продажу та розрахунковим документом (в чинній редакції – разом з паспортом і гарантійний талоном).

Читати далі
Клікніть для коментування

You must be logged in to post a comment Login

Залишати коментар

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2023
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.