Connect with us

Законодавство

Нотаріуси можуть займатися медіацією та реєстрацією підписувачів

Наказом Міністерства юстиції України «Про внесення змін до Правил професійної етики нотаріусів України» від 2 серпня 2023 р. № 2765/5 внесено зміни до розд. XIII «Діяльність, несумісна з професією нотаріуса» – доповнено перелік видів діяльності (оплачуваної роботи), яку може здійснювати нотаріус.

Як повідомили у Нотаріальній палаті України, новації повністю відповідають змінам, внесеним до ч. 4 ст. 3 Закону України «Про нотаріат», а саме:

Читайте також: Змінено порядок перевірки нотаріусами покупців та продавців с/г земель

– Законом України «Про медіацію» від 16 листопада 2021 р. № 1875-IX – у частині виконання нотаріусами функції медіатора;

– Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення укладення угоди між Україною та Європейським Союзом про взаємне визнання кваліфікованих електронних довірчих послуг та імплементації законодавства Європейського Союзу у сфері електронної ідентифікації» від 1 грудня 2022 р. № 2801-IX – у частині реєстрації підписувачів згідно із законодавством у сфері електронних довірчих послуг (наберуть чинності 31 грудня 2023 р.).

Читати далі

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2023
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.