Connect with us

Законодавство

Новий Порядок ведення Переліку органів іноземної сертифікації

Опубліковано

Набрав чинності наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про затвердження Порядку ведення Переліку органів іноземної сертифікації» від 26 травня 2020 р. № 985.

Порядок визначає процедуру внесення, відмови у внесенні органів іноземної сертифікації до Переліку органів іноземної сертифікації та внесення змін до нього.

Ведення Переліку здійснюється Держпродспоживслужбою в електронному вигляді з використанням власної матеріально-технічної бази на офіційному веб-сайті Держпродспоживслужби.

Для внесення органу іноземної сертифікації до Переліку заявник звертається до Держпродспоживслужби із заявою у довільній формі про внесення органу іноземної сертифікації до Переліку із зазначенням таких відомостей:

  • назва держави місцезнаходження органу іноземної сертифікації;
  • підтвердження акредитації органу іноземної сертифікації у відповідній галузі органічного виробництва та/або обігу органічного виробництва національним органом акредитації іноземної держави, яка є учасницею міжнародних або регіональних угод про визнання акредитації;
  • назва органу, що здійснює контроль за органом іноземної сертифікації.

За результатами перевірки відомостей, зазначених заявником для внесення органу іноземної сертифікації до Переліку, Держпродспоживслужба не пізніше 10 робочих днів з дати подання заяви приймає рішення про внесення або відмову у внесенні органу іноземної сертифікації до Переліку органів іноземної сертифікації;

Держпродспоживслужба не пізніше двох робочих днів з дня прийняття рішення про внесення органу іноземної сертифікації до Переліку вносить його до Переліку, але не пізніше строку прийняття рішення. Датою внесення органу іноземної сертифікації до Переліку вважається дата прийняття рішення Держпродспоживслужбою.

Виключною підставою для прийняття рішення про відмову у внесенні органу іноземної сертифікації до Переліку є надання заявником недостовірної або неповної інформації.

У разі неприйняття Держпродспоживслужбою рішення про відмову у внесенні органу іноземної сертифікації до Переліку органів іноземної сертифікації протягом 10 робочих днів з дня подачі заяви про внесення органу іноземної сертифікації до Переліку заявник має право здійснювати експорт/імпорт за принципом мовчазної згоди.

У разі зміни відомостей, які зазначалися у заяві про внесення органу іноземної сертифікації до Переліку, заявник протягом 10 робочих днів з дня їх настання подає Держпродспоживслужбі заяву про внесення змін до Переліку у довільній формі.

Також встановлені підстави для прийняття рішення про виключення органу іноземної сертифікації з Переліку.

Внесення відомостей до Переліку здійснюється Держпродспоживслужбою безоплатно. Держпродспоживслужба забезпечує безперервний та безоплатний доступ до Переліку на своєму офіційному веб-сайті.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Про затвердження Порядку ведення Переліку органів іноземної сертифікації
||
№ Документа: 985
Дата прийняття: 26.05.2020
Дата набрання чинності: 26.06.2020
Дата реєстрації в Мінюсті: 11.06.2020
Номер реєстрації в Мінюсті: 506/34789
Внутрішній номер документа: Немає

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Про затвердження Порядку ведення Переліку органів іноземної сертифікації
||
№ Документа: 985
Дата прийняття: 26.05.2020
Дата набрання чинності: 26.06.2020
Дата реєстрації в Мінюсті: 11.06.2020
Номер реєстрації в Мінюсті: 506/34789
Внутрішній номер документа: Немає