Connect with us

Законодавство

Органам місцевого самоврядування можуть надати додаткові повноваження у сфері контролю грального бізнесу

У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо уточнення повноважень органів місцевого самоврядування в сфері заборони грального бізнесу» №  8047, який надає додаткові повноваження органам місцевого самоврядування у сфері грального бізнесу з метою встановлення належного місцевого контролю на ринку лотерей.

Законопроектом пропонується внести зміни до ст. 3 Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» та ст. 26 Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», зокрема у разі застосування фінансових санкцій до суб’єктів господарювання, які організовують і проводять на території України азартні ігри, прибуток (дохід) від проведення такої азартної гри перераховувати до місцевого бюджету територіальних громад, на території яких функціонують дані заклади.

Крім того передбачається надання повноважень органам місцевого самоврядування, поряд з органами Національної поліції та органами доходів і зборів, подавати позови щодо застосування фінансових санкцій до суб’єктів господарювання, які організовують і проводять азартні ігри.

Continue Reading
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2023
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.