Connect with us

Законодавство

Податкові пільги для підприємців Донбасу

16.02.2018 На розгляд Комітету Верховної ради України з питань податкової та митної політики надійшов проект Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо відновлення привабливості території Луганської та Донецької областей для здійснення підприємницької діяльності шляхом тимчасового запровадження податкових стимулів)» від 14 лютого 2018 р. № 8038.

Передбачається внесення змін до перехідних положень Податкового кодексу України: в період з 1 січня 2019 р. до 31 грудня 2023 р. звільнити від оподаткування податком на додану вартість операції з реалізації продукції власного виробництва (робіт, послуг) на території Луганської та Донецької областей.

Визначено умови, за яких у цей період платник податків звільняється від сплати нарахованих сум податку на прибуток підприємств за реалізацію продукції власного виробництва (робіт, послуг) на території Луганської та Донецької областей (суб’єкт господарювання мусить мати податкову адресу та фактично здійснювати діяльність в зазначених областях, вести окремий податковий облік для такого типу діяльності, бути роботодавцем та нараховувати зарплату працівникам, що перевищує двократний розмір мінімальної заробітної плати).

Суми нарахованого податку на прибуток підприємств, від сплати якого звільняються вищезазначені суб’єкти, можуть бути направлені тільки на здійснення капітальних інвестицій у цих областях та/або на благодійну діяльність.

Читати далі
Клікніть для коментування

You must be logged in to post a comment Login

Залишати коментар

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2022
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.