Connect with us

Законодавство

Поліцейські працюватимуть у зоні відчуження за вахтовим методом

Опубліковано

Набрав чинності Наказ Міністерства внутрішніх справ України від 13 грудня 2017 р. № 1023, яким затверджено Положення про вахтовий метод служби (роботи) поліцейських, державних службовців та працівників органів і підрозділів Національної поліції України в зоні відчуження і зоні безумовного (обов’язкового) відселення.

Дія Положення поширюється на вищезазначену категорію працівників та передбачає поділ на дві зміни із тривалістю перебування до 30 діб кожної з них. Визначено також порядок продовження вахти максимально до 60 діб, але лише за погодженням з Головою Нацполіції та профспілковою організацією.

Розрахунок норми робочого часу передбачено здійснювати відповідно до установленої законодавством скороченої тривалості робочого тижня. З цією метою для працівників у зоні відчуження запроваджено підсумований облік робочого часу.

Положенням заборонено направляти у зону відчуження вагітних жінок та жінок, які мають дітей віком до трьох років, а також осіб із медичними протипоказаннями щодо виконання службових обов’язків у цій зоні.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.