Connect with us

Законодавство

Понад 14 млн євро на відновлення Чорнобиля

Опубліковано

Комітети Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування і зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва підтримали проект Закону № 0265, яким пропонується ратифікувати Рамкову угоду між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку стосовно діяльності Рахунку міжнародного співробітництва для Чорнобиля, вчинену 28 грудня 2023 р.

Читайте також: Технічна допомога для аналізу хімічної зброї агресора

«Трагедія Чорнобиля – вже не тільки квітень – 1986, але і березень – 2022. Якнайшвидша ратифікація угоди дозволить нам розпочати відновлювати Чорнобильську зону після руйнування та пограбування російськими окупантами. Сьогодні маємо вже 18 країн-вкладників: США, Великобританія, Німеччина, Франція, Канада, Норвегія, Саудівська Аравія, Італія тощо. На рахунку вже 14 млн євро внесків. Очікуємо додаткові вкладення Єврокомісії, а також долучення Тайваню та внеску у розмірі 1 млн євро», – прокоментували у Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України.

Також зверніть увагу на Правові позиції Верховного Суду щодо кримінальних правопорушень, пов’язаних з війною, та збірник Воєнний стан. Всі нормативні матеріали, алгоритми дій, роз’яснення, корисні ресурси.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.