Connect with us

Законодавство

Портові оператори інформуватимуть Укртрансбезпеку в реальному часі про вагу завантажених автомобілів

Дата публікації:

Набрав чинності наказ Міністерства інфраструктури України «Про внесення зміни до Правил надання послуг у морських портах України» від 30 грудня 2020 р. № 850.

Новим абзацом п. 13.4 розд. XIII Правил надання послуг у морських портах України, затверджених наказом Міністерства інфраструктури України від 5 червня 2013 р. № 348, визначено, що якщо після завантаження автомобільного транспортного засобу, поданого в морському порту для вивезення вантажу за його межі, портовий оператор (оператор термінала) надає послугу зі зважування, платність/безоплатність якої він визначає самостійно, та здійснює визначення вагових параметрів такого завантаженого автомобільного транспортного засобу, портовий оператор (оператор термінала) інформує Державну службу України з безпеки на транспорті в режимі реального часу про вагові параметри такого транспортного засобу із зазначенням його марки та номерного знака, у тому числі причепа в разі наявності, у спосіб, визначений портовим оператором (оператором терміналу) самостійно на свій розсуд.

Законодавство

100 млн доларів позики на фінансування малого та середнього бізнесу

Опубліковано

on

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Деякі питання реалізації спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку інвестиційного проекту «Додаткове фінансування для протидії COVID-19 в рамках Проекту доступу до довготермінового фінансування» від 19 квітня 2021 р. № 369, якою визнано за доцільне залучення акціонерним товариством «Державний експортно-імпортний банк України» позики від Міжнародного банку реконструкції та розвитку для реалізації вказаного інвестиційного проекту в розмірі 100 млн доларів США.

Міністерство фінансів України інформує, що зазначеним проектом передбачено надання експортоорієнтованим малим та середнім підприємствам доступу до довготермінового фінансування.

Читати далі

Законодавство

90 млн доларів для екстреного реагування на COVID-19 та вакцинацію в Україні

Опубліковано

on

Набрало чинності розпорядження Кабінету Міністрів України «Про залучення позики від Міжнародного банку реконструкції та розвитку для реалізації інвестиційного проекту «Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні» від 21 квітня 2021 р. № 345-р, яким визнано за доцільне залучення позики від МБРР для реалізації вказаного інвестиційного проекту в розмірі 90 млн доларів США.

Читати далі

Законодавство

У СЕП не братимуть комісію за виплату 8 000 грн держдопомоги

Опубліковано

on

Набрала чинності постанова Правління Національного банку України «Про внесення зміни до Тарифів на послуги (операції), що надаються (здійснюються) Національним банком України в системі електронних платежів та у сфері розрахунково-касового обслуговування» від 21 квітня 2021 р. № 33.

Доповненням до вказаних Тарифів, затверджених постановою Правління Національного банку України від 12 серпня 2003 р. № 333, скасовано плату за оброблення електронних розрахункових документів та електронних розрахункових повідомлень банку в системі електронних платежів Національного банку за операціями з виплати допомоги застрахованим особам/повернення на рахунок відправника незарахованої суми коштів допомоги, що здійснюються відповідно до Порядку надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 квітня 2021 р. № 328.

Читати далі


Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Facebook

TWITTER

Календар юриста

В тренді

Про внесення зміни до Правил надання послуг у морських портах України
||
№ Документа: 850
Дата прийняття: 30.12.2020
Дата набрання чинності: 26.01.2021
Дата реєстрації в Мінюсті: 13.01.2021
Номер реєстрації в Мінюсті: 43/35665
Внутрішній номер документа: Немає

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2021
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Telegram
Про внесення зміни до Правил надання послуг у морських портах України
||
№ Документа: 850
Дата прийняття: 30.12.2020
Дата набрання чинності: 26.01.2021
Дата реєстрації в Мінюсті: 13.01.2021
Номер реєстрації в Мінюсті: 43/35665
Внутрішній номер документа: Немає