Connect with us

Законодавство

ДПС щоденно публікуватиме інформацію про суб’єктів господарювання, які мають податковий борг

Дата публікації:

Набрав чинності наказ Міністерства фінансів України «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 13 лютого 2015 року № 67» від 21 грудня 2020 р. № 791.

Новою редакцією п. 4 і 5 Порядку формування і оприлюднення інформації щодо сплати податків суб’єктами природних монополій та суб’єктами господарювання, які є платниками рентної плати за користування надрами, та інформації щодо суб’єктів господарювання, які мають податковий борг, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 13 лютого 2015 р. № 67, визначено, що інформація щодо суб’єктів господарювання, які мають податковий борг, складається з:

  • податкового номера (крім фізичних осіб – підприємців) суб’єкта господарювання;
  • найменування/прізвища, імені, по батькові суб’єкта господарювання;
  • податкового номера відокремленого підрозділу суб’єкта господарювання, договорів (угод), учасником (управителем) яких він є, та уповноважений виконувати обов’язки платника податків;
  • найменування відокремленого підрозділу суб’єкта господарювання, договорів (угод), учасником (управителем) яких він є, та уповноважений виконувати обов’язки платника податків;
  • прізвища, імені, по батькові керівника суб’єкта господарювання;
  • коду, найменування, власного імені та прізвища керівника податкового органу за місцем обліку податкового боргу;
  • коду та найменування платежу за класифікацією доходів бюджету;
  • загальної суми податкового боргу до зведеного бюджету (у тому числі до державного та місцевого бюджету).

Формування та оприлюднення інформації щодо сплати податків суб’єктами природних монополій та суб’єктами господарювання, які є платниками рентної плати за користування надрами, здійснює Державна податкова служба України щомісяця не пізніше 10 числа місяця, що настає за звітним, та інформації щодо суб’єктів господарювання, які мають податковий борг, – щодня. Інформація оприлюднюється на офіційному вебпорталі Державної податкової служби України.

Також викладено у новій редакції форму інформації щодо суб’єктів господарювання, які мають податковий борг.

Законодавство

100 млн доларів позики на фінансування малого та середнього бізнесу

Опубліковано

on

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Деякі питання реалізації спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку інвестиційного проекту «Додаткове фінансування для протидії COVID-19 в рамках Проекту доступу до довготермінового фінансування» від 19 квітня 2021 р. № 369, якою визнано за доцільне залучення акціонерним товариством «Державний експортно-імпортний банк України» позики від Міжнародного банку реконструкції та розвитку для реалізації вказаного інвестиційного проекту в розмірі 100 млн доларів США.

Міністерство фінансів України інформує, що зазначеним проектом передбачено надання експортоорієнтованим малим та середнім підприємствам доступу до довготермінового фінансування.

Читати далі

Законодавство

90 млн доларів для екстреного реагування на COVID-19 та вакцинацію в Україні

Опубліковано

on

Набрало чинності розпорядження Кабінету Міністрів України «Про залучення позики від Міжнародного банку реконструкції та розвитку для реалізації інвестиційного проекту «Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні» від 21 квітня 2021 р. № 345-р, яким визнано за доцільне залучення позики від МБРР для реалізації вказаного інвестиційного проекту в розмірі 90 млн доларів США.

Читати далі

Законодавство

У СЕП не братимуть комісію за виплату 8 000 грн держдопомоги

Опубліковано

on

Набрала чинності постанова Правління Національного банку України «Про внесення зміни до Тарифів на послуги (операції), що надаються (здійснюються) Національним банком України в системі електронних платежів та у сфері розрахунково-касового обслуговування» від 21 квітня 2021 р. № 33.

Доповненням до вказаних Тарифів, затверджених постановою Правління Національного банку України від 12 серпня 2003 р. № 333, скасовано плату за оброблення електронних розрахункових документів та електронних розрахункових повідомлень банку в системі електронних платежів Національного банку за операціями з виплати допомоги застрахованим особам/повернення на рахунок відправника незарахованої суми коштів допомоги, що здійснюються відповідно до Порядку надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 квітня 2021 р. № 328.

Читати далі


Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Facebook

TWITTER

Календар юриста

В тренді

Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 13 лютого 2015 року № 67
||
№ Документа: 791
Дата прийняття: 21.12.2020
Дата набрання чинності: 26.01.2021
Дата реєстрації в Мінюсті: 13.01.2021
Номер реєстрації в Мінюсті: 39/35661
Внутрішній номер документа: Немає

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2021
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Telegram
Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 13 лютого 2015 року № 67
||
№ Документа: 791
Дата прийняття: 21.12.2020
Дата набрання чинності: 26.01.2021
Дата реєстрації в Мінюсті: 13.01.2021
Номер реєстрації в Мінюсті: 39/35661
Внутрішній номер документа: Немає