Connect with us

Законодавство

Порушення в Аграрному фонді припинять його повною ліквідацією

Опубліковано

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин рекомендував Верховній Раді України прийняти законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України» (щодо Аграрного фонду)» від 8 лютого 2017 р. № 6055 за основу та в цілому як Закон.

Документ спрямований на комплексне вирішення проблем порушень законності та неефективності у діяльності Аграрного фонду шляхом його повного розформування.

Проектом нормативного акта пропонується внести зміни до Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України» якими викласти назву та пункт 9.1 статті 9 в новій редакції, якою передбачається замість Аграрного фонду запровадити інститут Державного інтервенційного агента.

При цьому, Державним інтервенційним агентом зможе бути виключно суб’єкт господарювання державного сектору економіки, який уповноважений Кабінетом Міністрів України провадити державні аграрні інтервенції на організованому аграрному ринку.

Передбачається, що фінансування державного інтервенційного агента буде здійснюватися шляхом наповнення статутного капіталу, в межах якого здійснюватиметься формування державного інтервенційного фонду.

Автори проекту Закону вважають, що в наслідок його прийняття, буде ліквідовано джерело корупції та порушень закону, а також будуть заощаджені кошти державного бюджету України.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.