Connect with us

Законодавство

Препарати на основі канабісу повинні мати доведену клінічну ефективність

Опубліковано

У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону «Про регулювання обігу рослин роду коноплі (Cannabis) в медичних, промислових цілях, науковій та науково-технічній діяльності для створення умов щодо розширення доступу пацієнтів до необхідного лікування онкологічних захворювань та посттравматичних стресових розладів, отриманих внаслідок війни» № 7457.

Як повідомив перший заступник Міністра охорони здоров’я Олександр Комаріда, основна мета проекту – забезпечення для пацієнтів із неврологічними розладами, онкологічними та іншими захворюваннями доступу до препаратів на основі медичного канабісу.

Читайте також: Для отримання вузькоспеціалізованої меддопомоги під час воєнного стану потрібне направлення

Препарати на основі медичного канабісу, які будуть реєструватися для використання в Україні, повинні мати доведену клінічну ефективність, не нести шкоди та не викликати залежності.

Процес вирощування конопель для використання у медичних та наукових цілях суворо контролюватиметься, у тому числі органами Міністерства внутрішніх справ. Зараз такі механізми уже використовуються для нагляду за вирощуванням сировини для інших ліків, що містять інші наркотичні засоби.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.