Connect with us

Законодавство

Про корупцію у Мінрегіоні можна повідомляти анонімно

Опубліковано

Набрав чинності наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку організації роботи з повідомленнями про корупцію, внесеними викривачами, в апараті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України» від 7 листопада 2018 р. № 303.

Повідомити про корупцію може працівник апарату Мінрегіону, який має вказати ПІБ особи, яка ймовірно вчинила корупційне правопорушення, її посаду, інформацію про факти вчинення корупційного або подібного порушення, іншого порушення за Законом «Про запобігання корупції», яка може бути перевірена, ПІБ та місце проживання особи, яка надіслала повідомлення.

Повідомлення може бути анонімним та бути подане як індивідуально, так і колективно, усно чи письмово.

Усне повідомлення викладається на особистому прийомі або за допомогою засобів телефонного зв’язку через «гарячу лінію» Мінрегіону. Номер телефону, за яким працює «гаряча лінія», та графік її роботи опубліковано на сайті міністерства.

Письмове може бути надісланим поштою з поміткою «Про корупцію», через сайт Мінрегіону, спеціальну електронну пошту чи податись особисто заявником (викривачем) до служби діловодства Мінрегіону, або до скриньки для кореспонденції чи на особистому прийомі.

Прийняття повідомлень, що надійшли через «гарячу лінію», сайт, спеціальну е-пошту Мінрегіону, а також на особистому прийомі громадян, здійснюють працівники Сектору з питань запобігання та виявлення корупції. Інформація про години особистого прийому поміщується на сайті Міністерства.

Для отримання повідомлень через сайт на головній сторінці у рубриці «Співпраця з викривачами корупції» розділу «Запобігання та протидія корупції» створена категорія «Повідомити про корупційне правопорушення». Спеціальна скринька е-пошти розміщується за адресою: [email protected]

Попередній розгляд повідомлень працівник Сектору здійснює в день його отримання або не пізніше наступного робочого дня.

Повідомлення, після ідентифікації та реєстрації працівником Сектору, невідкладно передається Міністру для прийняття рішення щодо його розгляду.

Якщо інформація не належить до компетенції розгляду Мінрегіону, таке повідомлення надсилається до спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції.

Анонімне повідомлення підлягає перевірці протягом 15 днів з дати його отримання, якщо наведена інформація стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Відповіді на повідомлення, які надходитимуть через категорію «Повідомити про корупційне правопорушення» на сайті або через е-пошту, обов’язково надаються заявникам в електронній формі, а у разі зазначення заявником адреси для листування – і у паперовій.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Про затвердження Порядку організації роботи з повідомленнями про корупцію, внесеними викривачами, в апараті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
||
№ Документа: 303
Дата прийняття: 07.11.2018
Дата набрання чинності: 12.04.2019
Дата реєстрації в Мінюсті: 25.03.2019
Номер реєстрації в Мінюсті: 292/33263
Внутрішній номер документа: Немає

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Про затвердження Порядку організації роботи з повідомленнями про корупцію, внесеними викривачами, в апараті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
||
№ Документа: 303
Дата прийняття: 07.11.2018
Дата набрання чинності: 12.04.2019
Дата реєстрації в Мінюсті: 25.03.2019
Номер реєстрації в Мінюсті: 292/33263
Внутрішній номер документа: Немає